Українські військові переспівали відомі різдвяні хіти

23 Грудня 2023, 12:37
Скриншот з відео UNITED24 ВІДЕО 394
Скриншот з відео UNITED24

Українські військові переспівали чотири легендарні пісні-символи свят, аби привітати з Різдвом та нагадати, що війна триває.

Про це повідомили у пресслужбі фандрейзингової платформи UNITED24.

У виконанні захисників та захисниць пролунали світові різдвяні хіти: Have Yourself a Merry Little Christmas, I’ll Be Home for Christmas, Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow! та So This Is Christmas.

Як зазначають у повідомленні, у кожній пісні замінили декілька слів. Наприклад, у композиції Джона Леннона замість «war is over» («війна завершилась») звучить «war is not over» («війна не завершилась»).

«Це неможливо слухати без сліз!» – пишуть у UNITED24.

Героями відео стали військовослужбовці Збройних сил України Олександр Ремез, Інна Короленко, Дмитро Романчук, Артур Темченко, Михайло Олійник, Дмитро Дудко, Світлана Чередниченко, Вікторія Чудаковська, Ірина Косовська та парамедик Української добровольчої армії Михайло Адамчак.

Відео знімали у бліндажі на бахмутському напрямку, на тлі знищених російськими окупантами цивільних обʼєктів — будинку культури та залізничного вокзалу у Лимані, шкіл та автозаправної станції у Костянтинівці за 15 км від лінії фронту.

Коментар
22/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром