У січні в прокат вийде українська драма «Як там Катя?»

11 Грудня 2023, 14:08
Кадр з фільму «Як там Катя?» 298
Кадр з фільму «Як там Катя?»

Фільм «Як там Катя?» режисерки Крістіни Тинькевич з Анастасією Карпенко у головній ролі вийде в український прокат у січні 2024 року.

Про це пише The Village.

«Як там Катя?» розповідає про лікарку швидкої допомоги, яка шукає справедливості та стикається з трагедією. Це повнометражний режисерський дебют Крістіни Тинькевич.

У серпні 2022-го стрічка отримала дві нагороди 75-го міжнародного кінофестивалю у Локарно, а у 2023-му її обрали найкращим фільмом національного повнометражного конкурсу київського міжнародного кінофестивалю «Молодість». Загалом фільм показали на понад 30 кінофестивалях по всьому світу.

«Стрічка не розповідає про події військових часів, але однаково є вкрай актуальною для сучасної України», – відзначають у команді фільму.

«Головна героїня стикається з травмою. Вона проходить прийняття, переживання, переосмислення. І на жаль, за останні півтора роки – цей той досвід, який став знайомим мільйонам людей. Можливо, для когось цей фільм стане терапевтичним досвідом», – коментує режисерка Крістіна Тинькевич.

Виробництвом фільму займалась компанія Evos Film. Продюсерами виступили Ольга Матат і Влад Дудко. Над сценарієм разом з режисеркою працювали Сергій Касторних, Юлія Гончар та Наталія Блок

 

Коментар
21/02/2024 Вівторок
20.02.2024