«Довжиною у війну»: у Херсоні відкрили фотовиставку до Дня ЗСУ

06 Грудня 2023, 17:39
У Херсоні відкрили фотовиставку до Дня ЗСУ 1124
У Херсоні відкрили фотовиставку до Дня ЗСУ

До фотоекспозиції увійшли понад 100 світлин, які постійно поповнюються новими експонатами та доробками. На світлинах — фотодокази злочинної діяльності армії рф, обличчя та документальні портрети наших мужніх воїнів, звитяжна робота ЗСУ.

Захід пройшов у центральній бібліотеці імені Лесі Українки. Про це повідомили у Херсонській міській військовій адміністрації.

Виставка «Довжиною у війну» – це спільний проєкт військовослужбовців Служби зв'язків з громадськістю Командування Сил територіальної оборони ЗСУ: полковника Олексія Дмитрашківського та молодшого сержанта Олега Пальчика.

Як повідомили у міській раді, 6 грудня презентували лише частину робіт, а вже наприкінці року планується візит самих авторів проєкту до Херсона з іншою частиною фоторобіт та за участю амбасадорів культури в Україні.

У експозиції є фотографії, зроблені одразу після деокупації Київщини, — Буча, Бородянка, Стоянка. 

«Це – тяжке нагадування про братський «руzzкій мир», який не дійшов до столиці всього кілька кілометрів. На виставці також можна побачити знімки людей, які не носять «піксель», але теж наближають нашу Перемогу!» – зазначили у міськраді.

Фотоекспозицію «Довжиною у війну» вже побачили у Франції, Німеччині, Польщі, Італії, Іспанії, Нідерландах, Латвії, Литви, Естонії.

Світлини фотоекспозиції висунули на конкурс від Міністерства оборони України, на здобуття премії імені Богдана Хмельницького, за краще висвітлення військової тематики у творах мистецтва у номінації «Твори образотворчого мистецтва військової тематики».

Коментар
21/02/2024 Вівторок
20.02.2024