У Луцьку провели благодійний концерт для людей з інвалідністю

02 Грудня 2023, 11:40
У Луцьку провели благодійний концерт для людей з інвалідністю. Фото: Суспільне Луцьк 1088
У Луцьку провели благодійний концерт для людей з інвалідністю. Фото: Суспільне Луцьк

У Луцьку відбувся благодійний концерт «Янголята в колі друзів». У ньому взяли участь 150 дітей та дорослих, більшість з яких — люди з інвалідністю.

Захід пройшов у Палаці культури міста Луцька. Така подія у Луцьку відбувається вп'яте, розповіла Суспільному голова громадської організації «Янголята» Юлія Поліщук.

Голова громадської організації «Янголята» Юлія Поліщук. Фото: Суспільне Луцьк

З її слів, під час концерту будуть номери в інклюзивному форматі.

«Будуть номери спільно дітей з особливими потребами із дітьми загального розвитку. Цього року в нас 150 учасників 12 номерів. Захід ми проводимо щороку, тому що бачимо, що в цьому є потреба», — говорить Юлія Поліщук.

Тетяна та Улянка Сухачевські. Фото: Суспільне Луцьк

18-річна Уляна Сухачевська та її мама Тетяна кажуть: намагаються постійно брати участь у творчих конкурсах концертах і виставах.

«Важливі такі події, як для дітей, так і для батьків, тому що видно працю кожного вчителя, кожної мами, кожної родини, яка стоїться за дитиною», – каже Тетяна Сухачевська.

Її донька грає в інклюзивній виставі про Луцьк. Уляна каже: буде і співати, і розповідати про те, як Миколай захистив місто, коли на нього напали татари.

«Під час заходу відбулася виставка-продаж речей, які діти зробили власноруч. Отримані гроші спрямують на потреби Збройних Сил України», — розповіла учасниця виставки Уляна Мумчич.

Коментар
21/02/2024 Вівторок
20.02.2024