Цілуй: співак з Рівненщини DEMCHUK заспівав із Анною Трінчер

20 Жовтня 2023, 14:22
DEMCHUK і Трінчер АУДІО 649
DEMCHUK і Трінчер

Співак з Рівненщини Василь Демчук, відомий під псевдонімом DEMCHUK, випустив спільний трек з виконавицею та блогеркою Анною Трінчер.

Пісня має назву «Цілуй». Про це журналістам Район.Культура розповіли у пресслужбі артистів.

«Цілуй» – це захоплення, яке збиває з ніг. Бажання відчути смак губ одне одного настільки сильне та всеосяжне, що змушує забути про весь навколишній світ», – кажуть виконавці про композицію.

«Для мене «Цілуй» – це вибухова суміш емоцій, яка потрапляє в кожну клітинку. Цій пісні неможливо не підспівувати, під неї хочеться танцювати та закохуватися. Вона про ті самі палкі стосунки, коли у вас все тільки-тільки починається. Звичайно, ми з DEMCHUK вклали в роботу власні історії, вони десь там сховані між рядків, але кожен точно прочитає головний емоційний меседж треку – пристрасне кохання, що забирає в полон»,  – поділилася Анна Трінчер. 

Вперше артисти виконали трек «Цілуй» наживо до офіційної премʼєри: тисячі глядачів в залі підтримали лайв-прем’єру оваціями, а відео з виступом завірусилося в мережі та набрало понад 100 тисяч переглядів.

«Ми не очікували, що отримаємо настільки багато крутих відгуків після виступу, мені обірвали дірект з питаннями: «коли вийде пісня», тож я щасливий нарешті її презентувати. Ми творили з Анею у синергії і творчій любові, я сподіваюсь, що кожен, хто послухає наш трек це відчує, Для мене «Цілуй» – це пісня про той особливий момент, коли я дивлюсь в очі дівчині, щоб зрозуміти, чи хочу спробувати на смак її губи. Це пісня про пристрасть, яка виникає між чоловіком та жінкою в одну секунду та яку неможливо загасити», – розповів DEMCHUK. 

 

Коментар
24/02/2024 Субота
24.02.2024
23.02.2024
19:16
КОЛОНКА Чорний квадрат 436
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром