Помер актор шоу «Каламбур» Сергій Гладков

19 Жовтня 2023, 13:56
Сергій Гладков у ролі Мужика із «Села дурнів» 795
Сергій Гладков у ролі Мужика із «Села дурнів»

У 60-річному віці помер актор Сергій Гладков, який був відомий за участю в тележурналі «Каламбур», зокрема в ролі Мужика із «Села дурнів».

Про це на фейсбук-сторінці повідомив актор творчої групи «Каламбур» Вадим Набоков.

«Пішов...Сергійко...»,— написав Вадим. 

Сергій Гладков

Причину смерті Гладкова поки не називали. На фейсбук-сторінці тележурналу повідомили, що прощання з Гладковим відбудеться в суботу, 21 жовтня.

«Пішла чергова легенда. Помер Сергій. Друг, прекрасна людина з чудовим почуттям гумору та неповторний клоун та актор. Образи створені ним у клоунаді та на телебаченні назавжди залишаться на палітрі найкращих світових лицедійних масок. Його чудове почуття гумору і музично-звукове чуття дозволяло зробити будь-яку телепрограму, серіал або фільм, де він був режисером зі звуку, оригінальним, авторським і твором, що запам'ятовується відразу. Невиправна втрата», — цитують Юрія Стицковського на фейсбук-сторінці журналу «Каламбур».

Довідково: Сергій Гладков у 1985 році створив першу клоунську групу «Пантофон» – прообраз майбутніх проєктів «Магазин Фу» і «Село дурнів». У складі групи «Магазин Фу» Гладков переміг у численних фестивалях. З 1989 року колектив професійно працював в Одеській державній філармонії. Вдало співпрацювали із комік-трупою «Маски».

Свою кар'єру Гладков починав як клоун. Пізніше він запам'ятався глядачам як Мужик із «Села дурнів», Невдаха з рубрики «Бар Каламбур», Дранкель з рубрики «Залізний капут», місис Бурпул з рубрики «Круте піке».

Окрім цього, Гладков працював звукорежисером та дизайнером звукових ефектів.

Актор був одруженим та мав двох дітей.

Коментар
13/06/2024 Середа
12.06.2024
11.06.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром