Переселенці з Нової Каховки створили свій бренд та запустили колекцію шкіряних аксесуарів

15 Жовтня 2023, 13:38
Аксесуари PLYN 662
Аксесуари PLYN

Український бренд шкіряних аксесуарів PLYN, створений переселенцями з Нової Каховки, презентував дебютну колекцію шкіряних аксесуарів «Чорнобривці».

Про це пише Bazilik.

До неї увійшли місткі шопери з накладною кишенькою в техніці ручного ткацтва, а також маленькі сумочки-кисети, на створення яких надихнули архівні фото українських дівчат у святковому національному вбранні.

«До початку повномасштабної війни ми з чоловіком жили в Новій Каховці, мали свою невеличку майстерню, де робили крафтові шкіряні вироби. Після окупації нашого міста нам дивом вдалось виїхати, і ми опинились у Дрогобичі. Із цих країв моя бабуся, але я ніколи раніше тут не була. Оговтавшись від першого шоку, ми почали думати, що робити і як жити далі. Так народився PLYN — бренд аксесуарів, що поєднує сучасний дизайн з елементами етно», — каже співзасновниця бренду Олександра Масюткіна.

Всі сумки PLYN виготовляють вручну в маленькій майстерні на Львівщині. Колекція «Чорнобривці» створена в кольорах квітки: червоному та чорному, жовтогарячому та трав’янисто-зеленому.

«Спочатку ми хотіли присвяти колекцію Новій Каховці, потім занурились у дослідження Дрогобича: їздили музеями, вивчали архіви, спілкувались з місцевими етнографами. Але в якийсь момент зрозуміли, що символом дебютної колекції має стати щось таке, що буде знайоме і зрозуміле більшості українців незалежно від місця народження і проживання. Символ нашої єдності. І ми знайшли чорнобривці! Вони асоціюються з безтурботним дитинством, мамою, рідним домом, Україною», — зазначив Олексій Масюткін.

Коментар
21/07/2024 Субота
20.07.2024
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром