Перші дні: на Netflix вперше відбудеться прем'єра українського серіалу

12 Жовтня 2023, 17:01
Кадри з серіалу ТРЕЙЛЕР 1547
Кадри з серіалу

На Netflix відбудеться світова прем'єра серіалу «Перші дні», який розповідає шість окремих київських історій про початок повномасштабного вторгнення.

Показ стартує 1 листопада. Журналісти Район.Культура дізналися про це з соцмереж багатосерійної стрічки.

Це вперше, коли світова прем'єра українського фільму відбудеться на міжнародній платформі Netflix, у 19 країнах: в Україні, Польщі, Чехії, Угорщині, Румунії, Молдові, Словаччині, балтійських і балканських країнах. 

«Першій Дні» – це шість історій від шести режисерів про те, як змінюється життя, коли війна відбувається не в новинах, а за вікном. Епізоди мають різні назви та різних героїв у різних обставинах.

Кожна серія – це художній фільм, натхнений реальними подіями. Звістка про початок повномасштабної війни застала героїв історій зненацька, розділивши життя на «до» та «після». Київський безхатько хоче потрапити в бригаду ТрО, але не має документів. Відомий поп артист відмовляється їхати зі столиці та лишається жити сам, без охорони, асистентів та помічників. 

Жінка, двоє її дітей і двоє чоловіків, колишній і теперішній, змушені жити в однокімнатній квартирі. 10 наглядачів приватного зоопарку в окупації намагаються врятувати 100 тварин. Німець приїздить забрати свою дівчину з Києва, але вона відмовляється їхати з країни. Хлопчик Єгор справляється зі своїми страхами обстрілів за допомогою комп’ютерної гри та власної уяви.

Проєкт створено за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку.

Коментар
24/02/2024 Субота
24.02.2024
23.02.2024
19:16
КОЛОНКА Чорний квадрат 470
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром