Закарпатський драмтеатр відкриє Малу сцену прем'єрою вистави «Солодка помста»

07 Жовтня 2023, 11:33
Афіша вистави 614
Афіша вистави

Трупа Закарпатського облмуздрамтеатру готується до презентації вистави «Солодка помста». 

Про це 6 жовтня на брифінгу розповів виконувач обов'язків директора театру Рудольф Дзуринець. За його словами, покажуть виставу на Малій сцені, – пише Суспільне.

«Ми змінили головний вхід до Малої сцени, трішки його облагородили, зробили там мінікафе, тому я дуже сподіваюсь що нашому вибагливому глядачеві це сподобається, вони оцінять нашу роботу», — розповів директор Закарпатського муздрамтеатру Рудольф Дзуринець.

Це п'єса Дональда Черчилля, яка у 80-ті роки була найпопулярнішою та найкращою комедією в Англії.

«Хочу сказати, що ми зробили абсолютно свій авторський проєкт Закарпатського театру, який відрізняється від того, що йде в 50 країнах світу, навіть в Києві йде в двох театрах ця вистава під назвою «Декоратор». П'єса була написана більше 40 років, тому ми мусили її адаптувати під сьогоднішній день, який вимагає більш стрімкої дії та менше діалогів, тому що театр — це видовище в першу чергу, тому ви побачите на нашій Малій сцені саме авторський варіант Закарпатського театру, це ексклюзив, і це авторське право вже тільки Ужгородського театру», — додав директор режисер-постановник вистави Віталій Семенцов.

Коментар
24/02/2024 Субота
24.02.2024
23.02.2024
19:16
КОЛОНКА Чорний квадрат 440
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром