Legend of Sister’s Power: українські мисткині стали персонажками благодійної комп'ютерної гри

02 Жовтня 2023, 18:39
Частина учасниць ФОТО 1353
Частина учасниць

Марш жінок і спільнота Veteranka оголосили про масштабний збір на потреби захисниць.

Ініціатива сформована у вигляді комп'ютерної гри та називається «Legend of Sister’s Power». На День захисників та захисниць, 1 жовтня, до неї приєдналися 30 «сестер» – відомі українки зі сфери журналістики, блогерки, спортсменки, військові, а також жінки культури. Серед мисткинь, які стали персонажками гри: письменниці Оксана ЗабужкоІрена Карпа та Тетяна Власова, акторки Ірма Вітовська та Антоніна Хижняк, режисерка Ірина Цілик, співачки Катерина Павленко та Ірина Вихованець, діджейка Дар'я Коломієць. Метою є зібрати щонайменше 3 мільйони гривень за 3 тижні. 

Персонажки гри — агентки змін, ціллю яких є зібрати ресурси для забезпечення військових жінок на фронті всім необхідним. Журналісти Район.Культура вирішили дізнатися як можна підтримати героїнь ініціативи, а також у якому образі українські мисткині постали у цій грі.

Кожна учасниця має місію – зібрати 100 тисяч гривень за три тижні. Персонажці виділяють окрему банку для збору коштів. Потім ці банки «розіб'ють», і всі зібрані «сестрами» гроші складуть докупи – залежно від того, скільки вдасться назбирати, визначать, на що саме вони підуть: від берців 36 розміру до приладів нічного бачення, автівок та дронів. 

«Разом з іншими класними дівками хочемо забезпечити наших сестер всім необхідним: від берців 36 розміру до приладів нічного бачення, автівок та дронів. Щоб кожна військовослужбовиця України знала: їй є на кого спертися у тилу, ми пишаємося нею, ми вдячні їй, ми підтримуємо її. Бо ми – банда. Хо допомогти захисниці? Зроби свій внесок! Якби 100 моїх лютих підписниць кинуло по 1000 грн, вже б закрили на раз. Ну чи 1000 по 100 – то б на два. Робіть, як серце каже», – каже Ірена Карпа.
Місія письменниці вже перевиконана, але збір триває. Банка Ірени Карпи тут.
«Я хочу, щоб кожна військовослужбовиця України знала, що їй є на кого розраховувати в тилу. Ми пишаємося, ми вдячні, ми підтримуємо її, ми – одна команда! І ми знайдемо для неї все що потрібно будь то автівка, дрон, прилад нічного бачення чи берці 36 розміру. Бажаєш допомогти захисниці? Зроби свій внесок!» – каже Катерина Павленко.
Банка співачки тут.

Ще однією агенткою гри зі сфери музики стала Ірина Вихованець, більше відома як Fiinka. Її банка тут.
Посилання на банку Ірми Вітковської тут.

Оксана Забужко виконала свою місію за шість годин від появи її допису на фейсбук-сторінці. Але її збір триває. 
«Це несамовито, і це таки Покрова з її чудесами, але перші 100 тисяч ви зібрали буквально у змиг ока – за 6 годин від появи допису! Дяка й уклін всім, хто долучився! Нагадую, що збір триває до 23 жовтня, нові умови для тих, хто достроково взяв першу планку, «сестри» вже готують, ласощів для захисниць прибуває, про все інформуватиму в свій час, стежте за новинами!» – розповіла Забужко.
Банка Оксани Забужко тут

Режисерка Ірина Цілик теж виконала свою місію в той самий день. Її банка зібрала понад 100 тисяч.

Банка поетки та кінознавиці Тетяни Власової тут

У акторки Антоніни Хижняк нині найменше зібраних коштів. Посилання на її банку тут.

«Я хочу зібрати 100 тисяч гривень для жінок-військовослужбовиць передової, які виборюють нашу свободу. Для жінок, які сила. Для жінок, якими я безмежно пишаюся. Для жінок, яким дякую», – діджейка, продюсерка та культурна активістка Дар'я Коломієць. 

Посилання на банку Дар'ї тут.

 

Коментар
02/12/2023 Субота
02.12.2023
01.12.2023
30.11.2023