У Рівному відрили персональну виставку живопису Іванни Оксенюк

15 Вересня 2023, 17:15
У Рівному відрили персональну виставку живопису Іванни Оксенюк 502
У Рівному відрили персональну виставку живопису Іванни Оксенюк

У Рівному презентували персональну виставку живопису Іванни Оксенюк «Мавчині сни». 

Захід пройшов 14 вересня у Рівненській обласній бібліотеці. Про це повідомили на фейсбук-сторінці книгозбірні.

Іванна Оксенюк здобувала фахові знання на факультеті образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Рівненського державного гуманітарного університету. Згодом працювала іконописцем на «Янтар Поліссі», пізніше викладачем в студії «Степ Арт».

Три роки тому відкрила власну художню студію «MaVkA art studio», де навчає дітей малювати в різних техніках.

Сама Іванна малює портрети, пейзажі, абстракцію, працює в сучасних техніках. Найчастіше використовує акрилові фарби. Також займається кастомом одягу та взуття (розпис спеціальними фарбами, що використовуються для текстилю).

Активна учасниця волонтерського проєкту «Арттерапія», який уже понад шість років функціонує на базі Клеванського госпіталю. Під час нього поранені бійці психологічно розвантажуються завдяки малюванню.

«Привітати художницю з відкриттям другої персональної виставки завітали рідні та друзі, а також рівняни – любителі мистецтва. Приємний сюрприз для відвідувачів приготували концертмейстер кафедри духових інструментів РДГУ Ірина Казимірська та студентка другого курсу магістратури Катерина Клевець. У їхньому майстерному виконанні звучали чудові твори класиків світової та української музики. Гарним поетичним словом привітала молоду художницю рівненська поетеса і художниця-аматорка Тамара Бацмай», – зазначили у бібліотеці.

Коментар
21/07/2024 Субота
20.07.2024
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром