Триває прийом заявок на літературну премію Книга року BBC 2023

14 Вересня 2023, 14:04
Фото ілюстративне 398
Фото ілюстративне

Стартував конкурс на літературну премію Книга року BBC 2023.

Заявки на конкурс можна подавати до 11 жовтня. Про це повідомили на сайті BBC.

Премію вручатимуть у трьох номінаціях:
  • Книга року BBC;
  • Дитяча книга року BBC;
  • Книга року BBC-Есеїстика.
«Ми знову обиратимемо найкращий український літературний твір року серед війни, руйнувань, страждань і жертв, які домінують у житті і розмовах українців», – заявила головна редакторка BBC Україна та голова журі премії Марта Шокало.
Оцінювати твори, подані на конкурс, будуть п'ять членів журі: професорка Києво-Могилянської академії Віра Агеєва, блогер Віталій Чепинога, професор Канзаського університету Віталій Чернецький, радниця ЄБРР з питань культур Світлана Пиркало і головна редакторка BBC Україна Марта Шокало.
Автор-переможець у кожній номінації отримає грошову винагороду в еквіваленті тисячі фунтів стерлінгів в українській гривні. Видавці книжок, які увійдуть до короткого списку, матимуть право використовувати логотип «Книга року ВВС» у наступних виданнях.
Видавці можуть подати до трьох книг у кожній категорії та додатково нові книги попередніх переможців. Подані книги мають бути українською мовою (оригінали чи переклади), видані протягом останніх 12 місяців.
Довгі та короткі списки в кожній номінації, переможців у номінаціях та в конкурсі «Читач року» (це звання отримує автор найкращої рецензії на книгу-учасницю) обирає журі.

Більше про умови участі – за посиланням. Переможців оголосять у грудні 2023 року.

Коментар
02/12/2023 Субота
02.12.2023
01.12.2023
30.11.2023