Французький кінорежисер Мішель Азанавічус зустрівся з українськими військовими

10 Вересня 2023, 14:35
Мішель Азанавічус та Коля Сєрга зустрілися з українськими військовими. Фото: UNITED24 1055
Мішель Азанавічус та Коля Сєрга зустрілися з українськими військовими. Фото: UNITED24

Французький кінорежисер Мішель Азанавічус зустрівся з українськими захисниками та навідав у шпиталі українського актора Василя Кухарського, який отримав важке поранення на фронті.

Про це повідомили в телеграм-каналі фандрайзингової платформи UNITED24.

«Мішель Азанавічус зустрівся з українськими військовими. Наш амбасадор був вражений їхньою сміливістю та силою. Він також навідав у шпиталі українського актора Василя Кухарського, який отримав важке поранення на фронті», – йдеться у дописі.

Василь Кухарський зіграв головного героя у стрічці «Максим Оса».

Читайте також: Netflix придбав права на український трилер про козака

«Це справжня пульсація життя. У кожній людині, яку я зустрів, є хоробрість, впевненість і сила. Чоловік на лікарняному ліжку є підтвердженням цих слів. Василь перебуває у складному стані, ледве розплющує очі, але водночас здатний жартувати. І це означає, що життя перемагає смерть, а світло — темряву», — сказав Азанавічус.

Довідково: Мішель Азанавічус –  французький кінорежисер, кіносценарист, актор, монтажер. Став широко відомим своєю останньою роботою у фільмі «Артист» (2011), який отримав Премію «Оскар» за найкращий фільм у 2012 році, також ця робота дозволила йому отримати Премію «Оскар» за найкращу режисерську роботу. У перші місяці російського вторгнення Мішель вирішив допомагати Україні і став амбасадором UNITED24. Згодом режисер організував благодійний аукціон із особистими речами всесвітньовідомих зірок, на якому зібрав 250 678 євро на відбудову зруйнованого будинку. Має українське походження, оскільки його бабуся родом з міста Ковель.

Коментар
24/07/2024 Середа
24.07.2024
23.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром