В Україні з'явилось нове видавництво «Ще одну сторінку»

07 Вересня 2023, 11:06
Команда видавництва 964
Команда видавництва

В Україні розпочало роботу видавництво «Ще одну сторінку», створене колишньою креативною командою Yakaboo Publishing. 

У коментарі Читомо засновниці розповіли про концепцію, команду та переваги видавництва.

У ньому працюватимуть сім співробітниць: головна редакторка Світлана Андрющенко, відповідальні редакторки Анастасія Бідонько та Юлія Панюхіна, технічна редакторка Наталія Коваль, «мисливиця за бестселерами» Світлана Смілян, художня редакторка Анна Гаврилюк та комунікаційниця Анастасія Горшкова.

«Спеціалізуватиметься видавництво на нонфікшн, дитячій, художній класичній та сучасній літературі. «У команді всі дівчата різні, так само різні й напрями нашої роботи, кожен по-своєму цікавий та захопливий», — йдеться в коментарі. 

Щодо перших книжок поки тримають інтригу. Відомо лише, що це буде новий твір «живого класика», який раніше не видавали. Також видавництво вже підписало першу авторську угоду на дитячу книжку.

 

Наживо з читачами планують познайомитися під час презентацій дебютних книжок у книгарнях.

 

У видавництві розповіли, що дівчата познайомились у Yakaboo Publishing, де загорілися ідеєю створити власне видавництво зі своєю концепцією. У них було своє баченням, якою має бути книжка, щоб її хотілося взяти в руки і вже не відпускати, аж поки дочитаєш, або ж подарувати своєму другові чи навіть незнайомцю. 

 

«Робити нове – завжди лячно, але залишатися назавжди у зоні комфорту – ще страшніше. Тому, попри ризики і страх чогось нового, ми вирішили створити видавництво, про яке мріяли. Нашими основними перевагами вважаємо прагнення створювати особливі, привабливі не лише змістом, а й за формою книжки, іноді – своєрідні, часто – унікальні, а часом – несподівані, та головне – магнетично-притягальні. Нам затишно з книжками, і ми хочемо поділитися цим відчуттям із нашими майбутніми читачами», — діляться у «Ще одній сторінці».

 

Коментар
24/07/2024 Середа
24.07.2024
23.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром