У Рівному провели Співанку пам'яті Супер Василя, який загинув під Бахмутом

03 Вересня 2023, 19:25
Співаник зі світлиною Василя Дорошенка 419
Співаник зі світлиною Василя Дорошенка

У Рівному відбулася Співанка на честь Василя Дорошенка, який був частим гостем заходів проєкту. У серпні 2023 року Василь загинув під час виконання бойового завдання під Бахмутом.

Захід пройшов 2 вересня на галявині біля Краєзнавчого музею. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.

«Кожен проєкт має свою історію та людей, які його творили. За одинадцять років учасниками проєкту Співанка стали десятки людей, а кількість глядачів — не злічити. Серед гостей, які долучалися до нього на початку, був Василь Дорошенко, який часто приїздив на події з Івано-Франківська автостопом. Попри те, що він був звичайним учасником, ми запам’ятали його за хіпарський вигляд, особисту свободу та внутрішню глибину. Супер Василь уособлював дух Співанки, а саме творчу свободу, легкість до дії та любов до українського», – пригадують Василя організатори Співанки.

Присутні ділилися історіями про військового, співали гуртом пісень, які колись любив слухати та виконувати Василь.

Під час заходу проходив збір на дрон «Супер Василь» для третьої штурмової бригади, у якій служив Василь Дорошенко. Збір триває і усі охочі можуть долучитися, задонативши гроші на «банку». Ціль збору – 100 тисяч гривень.

«Дякуємо за світло, яким ми спільно підсвітили постать Василя. Василю, вічна тобі слава, шана та памʼять! Віримо, що ти також був з нами у цей день», – зазначили організатори.

Довідково: «Співанка» – проєкт громадської організації «Яскраво». Це місце альтернативного відпочинку, де кожен охочий, не залежно від вокальних здібностей, має можливість поспівати українських пісень.

Коментар
02/12/2023 Субота
02.12.2023
01.12.2023
30.11.2023