Репер Skofka з Рівного увійшов до списку Forbes «30 до 30»

29 Серпня 2023, 17:02
Skofka 952
Skofka

Видання Forbes Ukraine вчетверте опублікувало список «30 до 30», до якого увійшли українці, які «вразили країну та світ до 30 років».

Про це Forbes Ukraine повідомили на своєму сайті.

До списку потрапили військовослужбовці, волонтери, науковці, бізнесмен, креативники, громадські активісти та держслужбовці. Серед них і репер з Рівного – 29-річний Володимир Самолюк, який творить під псевдонімом Skofka.

«Реп-виконавець. Автор одного з найпопулярніших треків воєнного часу», – йдеться у повідомленні. 

Також до переліку внесли ютуб-блогера, автора проєкту «Загін кіноманів», що проживав у Рівному, 24-річного Віталія Гордієнка.

Читайте також: У документальному фільмі про Володимира Івасюка вперше прозвучала його пісня «Колискова»

Серед діячів культури у списку також є стендап-комік, 29-річний Антон Тимошенко, а також дизайнер та засновник бренду FROLOV, який пошив концертне вбрання для американської співачки Бейонсе, 29-річний Іван Фролов.

«У проєкту проста базова ідея: знайти неймовірних молодих людей і їхнім прикладом надихнути інших. Здається, треба змінювати філософію: українська молодь надзвичайно вмотивована, у лонг‐листі списку було понад 600 людей, історії більшості надихають. Із допомогою компетентного журі відібрано тридцятку», – зазначили у Forbes Ukraine.

У виданні розповіли, що кандидатів до списку могли запропонувати члени журі, редакція та кожен читач Forbes через відкриту анкету. Найвідповідніші більш як з шести сотень запропонованих кандидатур надсилали на оцінювання журі. До підсумкового списку потрапили кандидати із максимальними оцінками від експертів. Оцінювання окремо проводили за шістьма категоріями: «Військові та волонтери», IT, «Бізнес», «Агенти змін», «Спорт», «Креативні індустрії».

До складу журі увійшли головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, засновниця лейблу Pomitni Ірина Горова, головна редакторка «Української правди» Севгіль Мусаєва, волонтерка й парамедикиня Юлія Паєвська (Тайра), голова фонду «Повернись живим» Тарас Чмут та інші.

Коментар
21/07/2024 Субота
20.07.2024
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром