Рівненський рок-гурт присвятив пісню Силам спеціальних операцій

05 Серпня 2023, 19:56
Фото: Суспільне Рівне 912
Фото: Суспільне Рівне

Пісню «Іду на ви» рівненського рок-гурту «Суренж» опублікували на офіційному You Tube-каналі Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Автори розповіли Суспільному, що твір від початку складали для українських спецпризначенців. Пісню склали ексфронтмен рівненського гурту «Спалені вітрила», а нині — лідер музичного проєкту «Суренж» Сергій Тимощук разом з товаришем Олександром Аліксійчуком.

Ідея з'явилася під час волонтерської поїздки до одного з підрозділів ССО на південь країни. Сергій Тимощук розповів — писати текст почали просто в авто.

«Ми так по дорозі тих послухали, тих послухали, тих послухали, різних підрозділів бойові пісні. Передивилися відосики. Знаємо, що таке Q-курс. Багато побачили, що там безпосередньо відбувається, хто такий сіроманець. Спочатку приспів написали, а потім ми почали з Сашком слова докупи ліпити і вийшло непогано».

Зі слів авторів, написати пісню їх попросили самі бійці ССО. Кажуть, пожалілися, що не мають, що співати, збираючись разом. Олександр Аліксійчук зазначив, що до написання тексту долучалися командири деяких центрів Сил спецоперацій.

«Перед тим, як взагалі десь її запускати, ми відправили хлопцям у 140-й центр Сил спецоперацій. Всі переглянули, сказали, що подобається. Спільно з ними все відбувалося, вони надихнули найперші, вони підштовхнули, вони зробили відеоряд», – розповів співавтор.

Сергій Тимощук каже, що відеоряд зроблений з відео із завдання військових, яке вони виконували.

«Дуже ефектно. Вони підібрали зміст своїх відео під текст, який написали ми».

Саундпродюсером пісні «Іду на ви» став Артур Даніелян. Він співпрацює з українськими гуртами «Без обмежень» та «Фіолет». На одному з телеграм-каналів композицію рівнян переглянули більше мільйона разів. Вона є і на офіційному ютуб-каналі Сил спецоперацій ЗСУ.

«Маємо найближчим часом їхати до них у гості. Заодно запитаємо, чи це буде гімном, чи не буде, чи їхньої частини буде тільки, побачимо», — додав співавтор пісні Олександр Аліксійчук.

Коментар
24/02/2024 Субота
24.02.2024
23.02.2024
19:16
КОЛОНКА Чорний квадрат 471
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром