Мультфільм школярки з Рівного увійшов до фіналу Чілдрен Кінофесту

06 Липня 2023, 17:51
Валентина Михайлова та її викладачка Юлія Півторак, фото: Суспільне ВІДЕО 870
Валентина Михайлова та її викладачка Юлія Півторак, фото: Суспільне

Рівнянка Валентина Михайлова малює з п'яти років та створює анімаційні зображення. Її мультик під назвою «У кожній квітці очі України» увійшов до фіналу 10-го всеукраїнського фестивалю кіно для дітей і підлітків «Чілдрен Кінофест» у категорію дитячої анімації. 

Валентина представлятиме свою роботу 8-9 липня у КиєвіІдея сюжету відображає воєнне сьогодення, розповіла Суспільному дівчина.

Фото: Суспільне

Над роликом школярка працювала понад чотири місяці. 

«Динозаври захищають від росіян свою природу. Вони доповнюють природу своєю красою. Тривоги не відчуваю, тому все супер. Хочу перемогти, зайняти перше місце. Вийти на сцену, показати свої роботи, мультик», – каже авторка.

Викладачка школи анімації «Мульти Кідс» Юлія Півторак каже, що до війни Валентина часто малювала фантазійні квіти, які у сюжеті мультфільму символізують мирну та квітучу Україну.

Фото: Суспільне

 

«Прийшла до нас війна, яка зачепила і Рівне. Ми продовжили працювати й вирішили, що зробимо сюжет на цю тему. У нас було дуже багато зелених динозаврів, які випускали вогонь. Були великі гігантські квіти, такий великий фантазійний світ. І ми просто домалювали двоголову курку і підсмажили її у цьому мультику», – пояснює викладачка.

Персонажів Валентина попередньо малювала на папері, згодом переносила їх на планшет.

Фото: Суспільне

«Це анімація скелетна. Тут створюється персонаж, для нього малюється кінематична модель. Тобто ми робимо як ляльку 2D і ми можемо нею рухати, ручками, ніжками переставляти, створювати кадри й переставляти персонажа. А комп'ютер уже згладжує усі ці кадри й робить плавну картинку», — розповідає Юлія Півторак.

Фото: Суспільне

 

Окрім перемоги на конкурсі, Валентина мріє, щоб її мультфільм показали у кінотеатрах України та поза її межами.

 
Коментар
22/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром