Вийшов трейлер документального фільму Мстислава Чернова «20 днів у Маріуполі»

13 Червня 2023, 16:46
Кадр з фільму «20 днів у Маріуполі» 2507
Кадр з фільму «20 днів у Маріуполі»

З'явився офіційний трейлер документального фільму українського режисера та кореспондента Associated Press Мстислава Чернова «20 днів у Маріуполі», який розповідає про перші дні повномасштабного російського вторгнення в Україну.

Відео оприлюднили на платформі розслідувальної журналістики Frontline.

24 лютого Мстислав Чернов з фотографом Євгеном Малолєткою та продюсеркою Василісою Степаненко приїхали до Маріуполя як представники Associated Press і висвітлювали знищення міста росіянами. У березні їм разом з відзнятими матеріалами вдалося виїхати з міста у облозі через зелений коридор.

У січні 2023 року фільм здобув нагороду на кінофестивалі «Санденс» у США, отримавши приз глядацьких симпатій. А у квітні стрічка увійшла до числа переможців 47 Міжнародного кінофестивалю у Клівленді. Днями документальний фільм про Маріуполь здобув дві нагороди фестивалю документального кіно про права людину Docudays: Головний приз у конкурсі DOCU/УКРАЇНА та приз глядацьких симпатій.

За висвітлення війни відеожурналіста Мстислава Чернова, фотографа Євгена Малолєтку й відеопродюсерку Василісу Степаненко 8 травня також відзначили Пулітцерівською премією. 

Коментар
24/07/2024 Середа
24.07.2024
23.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром