Бітанга повертається: Alina Pash випустила пісню в стилі своєї ранньої творчості

27 Травня 2023, 12:51
Alina Pash ПРЕМ'ЄРА 661
Alina Pash

Alina Pash випустила пісню GOIRA, яку написала майже 2 роки тому. GOIRA – життєстверджувальна пісня, яка нагадує ранню творчість співачки. Вона, як і попередні роботи, натхненна рідним для артистки Закарпаттям

У ексклюзивному коментарі для Район.Культура Alina розповіла про історію для символічність цієї пісні. 

«Пісня є символічною для мене, тому що вона дала мені розуміння власного зростання. В березні я була на одному класному радіо і увімкнула GOIRA музичному редактору. Тоді я ще не знала, чи буду випускати пісню. Почувши Гойру, редактор сказав мені, що це та сама рання Alina Pash, бітанга! Я подумала: «Ого! Рання Alina Pash! Звучить круто!» Певно, це і є зростання, коли слухачі і люди з музичної сфери починають розділяти творчість на етапи! Мовляв, отут рання, там середня, а тут майбутня (сміється). Це круто!», – розповіла співачка.

 Alina Pash також зазначає, що GOIRA асоціюється у неї з весіллями, культурою яких насичений Карпатський регіон. GOIRA має легкий приспів, що швидко запам'ятовується. Сингл створений в жанрах pop і хіп-хоп, також присутній фолк.

Читайте також: Чукутиха: Alina Pash присвятила пісню найвідомішій у світі гуцулці

GOIRA чекала свого виходу 2 роки. Вона мала увійти до ЕР «Норов», реліз якого відбувся в грудні 2021 року, але в останній момент Alina Pash передумала випускати пісню. В інтерв’ю на каналі РОЗМОВА артистка зізналась, що вагається, чи випускати сингл, бо боїться, що він надто простий. Після того, як Alina Pash переконалися в позитивній реакції авдиторії, було прийняте рішення все ж випустити пісню. 

«GOIRA — ода моєму рідному краю!», – додала Alina Pash. 

Коментар
24/05/2024 П'ятниця
24.05.2024
23.05.2024