Поживемо-побачимо: «Фіолет» презентував нову пісню про стосунки під час війни

26 Травня 2023, 13:40
Кадр з кліпу ПРЕМ'ЄРА 552
Кадр з кліпу
«Поживемо-побачимо» – це пісня про шлях з помилок і непростих досвідів, за яким – усвідомлення власної унікальності і маленького щастя, мати задля кого рухатися в завтра.
 
Прем'єра кліпу та пісні з'явилась на ютуб-каналі гурту «Фіолет» 26 травня.
«Останні кілька років в майбутнє не особливо і зазираєш. Живеш днем сьогоднішнім, тримаєшся за своє і своїх. Кращаєш там, де можеш. Перевинаходиш для себе, здавалося би, і так зрозумілі речі. Любиш як востаннє», – каже фронтмен гурту Сергій «Колос» Мартинюк.
До створення пісні долучилася велика команда музикантів, яка ситуативно розкидана країною. За словами Колоса, один із них Роман Андрухів, з поважних причин відсутній у кліпі, але його – багато у пісні. Колос подякував усім, хто так чи інакше брав участь у створенні «Поживемо-побачимо».
«Дякую Вадиму Захарченку, Андрію Юськевичу, Вячеславу Короткому, Анні Гавані, нашому саундпродюсеру Артуру Данієляну, який відчув вінтажний вайб пісні і дав їй змогу стати такою якою вона є, Катерині Ващук, яка тягне зі своєю бандою весь оргсаппорт наших премʼєр і двіжу загалом. Дякую Kсюші Лозинській і Ігорю Фоміну за самету обкладинку для треку», – подякував фронтмен гурту команді, яка працювала над піснею.
Окремо й відзначив команду, яка працювала над кліпом. Це творці треку «Кохана». Знімали відео у Луцьку. 

Обкладинка для треку

«Віталій Шевчук та Варвара Шевчук – люблю вас за людяність, естетику і любов до свого ремесла», – сказав Сергій Мартинюк.
Героями відео стали відомі лучани – волонтерка Оля Валянік та парамедик Олексій Кушнєр, які у кліпі зіграли самих себе.
«Дякую за те, що робите для нашої Перемоги – для мене честь, що ви стали частиною нашого кліпу», – зауважив Колос.
Олександр Положинський одним  із перших відреагував на новий кліп «Фіолету», адже у пісні долучені музиканти з його гурту «Був'є».
«ПівБувʼє» –  Вадим Захарченко і Вячеслав Короткий – знялися в гарному відео. Сергій Мартинюк написав душевну пісню, сьогоднішній іменинник Артур Данієлян – многая літа, друже! – саунд-спродюсував, а Віталій Шевчук і Варвара Шевчук відзняли відповідне відео. Вийшло добре – пасує до численних ефірів», – написав Положинський у фейсбуці.
Коментар
07/06/2023 Середа
07.06.2023
06.06.2023