Художній розпис та підпис KARAYA: розігрують колекційну модель літака МІГ-29

26 Травня 2023, 12:01
Колекційна модель літака 783
Колекційна модель літака
Луцький художник Андрій Присяжнюк виставив на благодійний аукціон пластикову модель літака МІГ-29, розписаний художницею Анастасією Пуксою та підписаний Героєм України KARAYA.
 
Аукціон проходить в інстаграмі митця.
«Незабаром Україна буде мати на озброєнні F-16 і це супер новина!!! Безсумнівно МІГ-29 займуть почесне місце в історії, адже на таких пташках наші Герої вже більше року тримають небо над Україною. На даний момент найвища ставка складає 15 000 гривень. Зібрані кошти будуть спрямовані на купівлю джипа для Романа Серова, 53 Батальйон 100 Бригада ТрО», – йдеться у повідомленні.
 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Andriy Prysiazhniuk 🇺🇦 (@anderror)

«Людина, яка переможе у розіграші, отримає колекційну модель літака-винищувача з підписом TOP GUN України та факт підтримки ЗСУ. Також це гарна інвестиція, адже в час, коли в підручниках світової історії будуть описувати перемогу України, така модель буде коштувати чимало, – кажуть організатори.
Нагадаємо, що ще діє попередній благодійний аукціон Андрія Присяжнюка, де лотом є його картина. Композиція повторює мурал з гербом України, який прикрашає одну з будівель в центрі Луцька, проте в сюжеті з‘явився льотчик-винищувач, Герой України KARAYA на своєму МІГ-29. KARAYA залишив свій  автограф з побажаннями на звороті. Вже вдалося зібрати 215 тисяч гривень.
Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
24.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром