У Волинській бібліотеці для юнацтва з'явилося понад 100 нових книг

25 Травня 2023, 17:06
Частина з оновлення, фото: Суспільне 327
Частина з оновлення, фото: Суспільне

У Волинській обласній бібліотеці для юнацтва 24 травня читачам презентували нові надходження. 

Колекцію книгозбірні поповнили 109 книг різних жанрів. Зараз у фондах бібліотеки є понад 100 тисяч книг. Про це розповіла Суспільному директорка Алла Єфремова.

«Дуже багато читачів повертається до паперової книжки, тому що це зовсім інший релакс, особливо в сьогоднішній час – час війни», – каже директорка. 

З її слів, ціна однієї книги зі свіжих надходжень – орієнтовано 500 гривень. Найдорожча книжка вартує 1800 гривень. На закупівлю нової літератури з бюджету витратили понад 30 тисяч гривень.

Читайте також: У волинській юнацькій бібліотеці зібрали російську літературу і передали кошти на матеріали для сіток

Алла Єфремова показує найдорожчу з новинок. Фото: Суспільне

Як розповіла бібліотекарка Ольга Киричук, нові примірники книг закуповують за запитами читачів.

«Підручники закуповували і програмну літературу, і є запити по психології, по саморозвитку дуже багато зараз багато дитячої літератури», – зазначила бібліотекарка.

Читайте також: Не винна: у Луцьку Вікторія Климчук-Длугач вперше презентувала свою дебютну книгу

Фото: Суспільне

Нові надходження у бібліотеці прийшов подивитися одинадцятирічний луцький блогер Володимир Каліш. Школяр каже, що шість років веде огляд дитячих книг на ютубі і має понад тисячу підписників, тому новинки намагається не пропускати.

«Для себе я вибрав «Цілком очевидні справи» – це 80 детективних історій, в яких треба дізнатись розгадку. Люблю, коли трохи хоча б є ілюстрації, щоб уявити хоча б персонажів, і де відбуваються події», – поділився хлопець.

Коментар
07/06/2023 Середа
07.06.2023
06.06.2023