Рівнянка виступила з Рітою Орою на сцені Євробачення, аби привернути увагу до українських дітей-біженців

10 Травня 2023, 09:51
Ріта Ора і Софія, фото з твіттер-сторінки ФОТО, ВІДЕО 1021
Ріта Ора і Софія, фото з твіттер-сторінки

Британська співачка Ріта Ора виступила у першому півфіналі пісенного конкурсу «Євробачення», разом із нею на сцену вийшла рівнянка Софія. Дівчина тримала в одній руці м'яч, як символ втраченого дитинства українських дітей-біженців, а іншою трималася за зірку.

Історією Софії співачка поділилася у своєму твіттері. Співачка, дивлячись на Софію, пригадала себе, коли вона з батьками мусила покинути рідну Югославію та шукати прихисток у Британії.

Ріта розповіла, що Софія – танцівниця з Рівного. Та з 2022 року вимушено переїхала у Британію, мешкає в Воррінгтоні.

«Для мене Софія уособлює силу та надію в ці неспокійні, трагічні та мінливі часи. Ми не повинні забувати про привілей Великої Британії, яка має право приймати Євробачення-2023 року в Україні після перемоги Kalush Orchestra на конкурсі минулого року. Доля сім'ї Софії нагадує мені про неймовірну подорож, яку пройшла моя сім'я, коли я була в її віці, і я завжди буду вдячна Великій Британії за проявлену до нас доброту та співчуття. Софія відкриває мій виступ цього вечора, граючи з м'ячем, що символізує втрату дитинства для цих бідних біженців. Я сподіваюся, що цей дивовижний пісенний конкурс відкриє серця по всій Європі та світу. Ми любимо тебе, Україно, ми всі виступаємо сьогодні для тебе», – йдеться у дописі. 

Читайте також: Перший півфінал: хто пройшов до фіналу Євробачення

Також співачка додала, що надсилає свою любов усім, хто дивиться Євробачення в Європі та, звичайно, в Україні. 

«Будьте сильними, ми всі любимо вас», – звернулася Ріта до українців.

Коментар
22/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром