Гвардія наступу: стартував передпродаж нових марок від Укрпошти

04 Травня 2023, 09:59
Фото ілюстративне 579
Фото ілюстративне
Відкрили передпродаж нового поштового блоку «Слава Силам оборони і безпеки України! Гвардія наступу».
Цей поштовий випуск продовжує героїчну серію, розпочату минулого року випуском «Слава Збройним Силам України!». Про це повідомили в Укрпошті.
 
«На блоці — бійці Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужби. Герої та профі, за чиєю роботою на фронті стежить весь світ. Одні з тих, хто поверне додому, під український прапор, наші за законом і покликом душ території», – кажуть в Укрпошті.
Автор марок та конвертів — заслужений художник України Олександр Охапкін.

«Друзі, як вчора сказав президент, Москву і Путіна ми не атакували. Але як там красиво палало і над Кремлем, і в їх соцмережах. Тому попри те, що марка з палаючим Кремлем ще попереду, ми робимо все, щоб підтримати цей «вогник позитиву» :) І тому Укрпошта оголошує 9 травня 2023 року випуск нової марки – «Гвардія Наступу», – написав керівник Укрпошти Ігор Смілянський у своєму телеграм-каналі.

Передзамовити марки можна на сайті Укрпошти. Тираж – 235 000 примірників. Номінал кожної марки – F (23 гривні), вартість блоку – 69 гривень. Під час оформлення замовлення у кошику можна задонатити на допомогу «Гвардії наступу» — всі зібрані з 4 по 9 травня кошти передадуть цим спецпідрозділам. Власники філателістичних абонементів отримають посилання для оплати випуску на поштові скриньки.

Ігор Смілянський також проанонсував ще один блок марок з цієї ж серії.

«В цю серію також увійдуть марки, присвячені СБУ та ГУР, але дати та місце випуску цих марок (а вони теж будуть вже незабаром) ми, звісно, оголосимо пізніше ;) Серія буде - Агонь!», – додав він у телеграмі.

Коментар
21/07/2024 Субота
20.07.2024
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром