В Україні створять електронну бібліотеку: експертів запрошують долучитися

16 Квітня 2023, 10:59
Фото ілюстративне 368
Фото ілюстративне

Українських експертів запрошують для створення Національної електронної бібліотеки України.

Про це йдеться на сайті Міністерства культури та інформаційної політики України.

МКІП та Всеукраїнська громадська організація «Українська бібліотечна асоціація» запрошують фахівців українських бібліотек, архівів, музеїв та інших інституцій національної пам'яті долучитися як експертів до проєкту створення Національної електронної бібліотеки України (НЕБУ) за підтримки ЮНЕСКО та Міжнародної федерації бібліотечних асоціацій та установ (ІФЛА). Адже врахування вітчизняного досвіду дуже важливе для реалізації масштабних цифрових проєктів. 

«Робота над проєктом здійснюється на умовах pro bono та не є оплачуваною. Водночас експертна підтримка та приділений час українських фахівців не лише здатні посилити проєкт, але і дозволяють впливати на рішення, результатом яких стане поява зручної та надійної системи збереження і доступу через інтернет до культурного надбання України в частині документальної спадщини», – заявили у міністерстві. 

Всім експертам, готовим долучитися до роботи, пропонують заповнити ФОРМУ для легшої комунікації. 

Заповнені форми прийматимуть до 30 квітня 2023 року.

Надані персональні дані будуть використані винятково з метою формування групи експертів, зацікавлених у співпраці над проєктом Національної електронної бібліотеки України, та не будуть передаватися третім особам.

Контакти: комунікаційний менеджер Ліщук Тетяна, [email protected], тел. 096-298-82-30.

Коментар
22/06/2024 Субота
22.06.2024
21.06.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром