Відірвати від зомбі-гаджетів: Тарабарова випустила музичний альбом для дітей

01 Квітня 2023, 14:24
Світлана Тарабарова ФОТО, АУДІО 805
Світлана Тарабарова

Українська співачка Світлана Тарабарова випустила «Дитячий альбом».

Про це журналістам Район.Культура розповіли у пресслужбі виконавиці.

«Народила! Ні, ще не донечку, але цей альбом ми писали разом із нею під серцем і я дослухалася до її підказок», – з такого жартівливого допису у соцмережах розпочинається знайомство із «Дитячим альбомом» Світлани Тарабарової, яка на девʼятому місяці своєї третьої вагітності презентувала музичну новинку.

За словами Світлани, яка є мамою двох, а найближчими тижнями вже трьох дітей, гостро відчуває потреби молодих батьків. 

«Дитячий альбом» – це наче швидка допомога для всіх матусь, бо тепер за настрій ваших сонечок буде відповідати музика, а вам більше не потрібно буде тисячу разів повторювати «чистимо зуби», «одягаємося» та інші фрази. Мами точно зрозуміють про що йде мова», – розповідає співачка.

Альбом вже доступний на всіх цифрових майданчиках за посиланням.

Команда співачки порадилась з психологами, мультиплікацію вирішили поки що не робити. Головне завдання – створити настрій, навчити нового і відірвати дітей від зомбі-гаджетів, зберігши при цьому контакт із батьками.

Читайте також: Графічний батальйон, або Як психологи і мультиплікатори допомагають українським дітям

Творці альбому кажуть, що якісного українського контенту для дітей мусить бути більше – це думка багатьох батьків, які кожного дня виховують майбутнє нашої країни. 

«Роками ми спостерігали засилля російськомовних «маш та ведмедів», «фіксиків», «малишаріків» і не тільки, але зараз перегляд чи прослуховування російського контенту дорівнює спонсорству армії агресора і про це варто пам’ятати завжди», – зауважує команда Світлани Тарабарової.

Коментар
07/06/2023 Середа
07.06.2023
06.06.2023