Подих весни: в Ужгороді провели благодійний концерт та виставку художніх робіт

25 Березня 2023, 18:41
Учасники благодійного концерту 969
Учасники благодійного концерту

В Ужгороді відбувся благодійний концерт та виставка художніх робіт учнів та викладачів міської школи мистецтв під назвою «Подих весни».

Захід пройшов 24 березня у Закарпатській обласній філармонії. Про це інформує Закарпаття онлайн.

За словами керівниці закладу Наталії Громової вперше за останні 4 роки випускники змогли виступити на сцені філармонії. Через обмеження, пов’язані із пандемією коронавірусу, а потім початком повномасштабної війни росії проти України концерти проводили у школі мистецтв.

Захід – благодійний, на підтримку Збройних Сил України: у залі стояла скринька для пожертв, усі кошти передадуть військовим.

Свої здобутки на сцені Закарпатської обласної філармонії представили найбільші колективи школи мистецтв, цьогорічні лауреати та дипломанти обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів: дитячий симфонічний оркестр, оркестр народних інструментів, хори учнів молодших та старших класів, ансамблі «Respiro musicale», «Едельвейс», «Музики» та «Чорнобривці», угорської пісні «Естерланц», народного танцю «Карічка», ансамблі бандуристів, гітаристів, скрипалів, ударних інструментів. У програмі – українські народні пісні, танці, літературно-музичні композиції.

Із 74 цьогорічних випускників Ужгородської школи мистецтв майже половина продовжать далі навчання за обраним мистецьким фахом.

Коментар
07/06/2023 Середа
07.06.2023
06.06.2023