Персональну виставку Володимира Микити з нагоди Дня народження митця відкрили в Ужгороді

04 Лютого 2023, 09:17
Володимир Микита 432
Володимир Микита

Персональну виставку з нагоди 92-го дня народження представив сьогодні в галереї «Ужгород» народний художник України, академік Національної академії мистецтв, почесний громадянин Ужгорода Володимир Микита.

На відкриття завітали представники влади, митці, діячі культури, поціновувачі таланту знаного митця. Про це пише Закарпаття.онлайн.

У виставці митець презентував 36 найновіших робіт, які створив упродовж року. Тут – найбільше пейзажів, зображень яскравих кольорів квітів і дерев. Позитивний життєствердний настрій, який підкреслили гості виставки, можна простежити в роботах «Іриси», «Пошук», «Гори», «Крізь дерева», «Ріка» тощо. Віддзеркалюють переживання автора через події навколо картини «Сумний Великдень» та «Сумний квиток». Мотиви дому розкрив у картинах «Вікно» та «Під плотом». У центрі експозиції – і портрет «Оголена».

Володимир Микита подякував численній публіці за увагу до творчості, розповів про створення цих картин, наголосив на важливості для нього Господньої підтримки і любові шанувальників.

 

 

Коментар
28/03/2023 Вівторок
28.03.2023
27.03.2023
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром