Олександр Положинський увійшов у трійку найсексуальніших українських митців

03 Лютого 2023, 16:49
Олександр Положинський 763
Олександр Положинський

Луцький музикант Олександр Положинський отримав народну відзнаку за третє місце у рейтингу найсексуальніших українських митців від премії «Кевларовий ліфон».

Про це журналісти Район.Культура дізналися з офіційних соцмереж премії.

«Кевларовий ліфон» – це видозмінена премія «Золотий ліфон», яку цього року вручали найзвабливішим літераторам, музикантам, акторам, які стали на захист нашої землі й вступили до лав Сил оборони.

«Ми були зеленими школярками, а він вже, одним із перших показував, наскільки класною може бути українська музика! Мало не єдиний україномовний телеведучий, він навчав, що й один у полі добрячий воїн. Особливо з такими блакитними й глибокими, як волинські озера, очима», – йдеться у дописі про ексфронтмена гурту «Тартак».

Олександр Положинський

За словами організаторів премії, його пісні «Не кажучи нікому» та «Лицарський хрест» стали гімнами цілого покоління, одними з головних пісень українських революцій. А остання композиція «Як ти там?» неймовірно відгукується сьогодні — і тим, хто чекає, і тим, кого ждуть.

Олександр Положинський

Наразі Олександр Положинський служить у 47-ій окремій механізованій бригаді «Маґура». 

«Хоч як Олександр не переконував нас, що не хоче бути героєм України, а все ж став ним (і наших сердець зокрема!)» – відзначили засновники «Кевларового ліфона».

Олександр Положинський

Читайте також: «Не кажіть мені, що я герой»: Олександр Положинський 8 місяців служить у ЗСУ

Коментар
21/07/2024 Субота
20.07.2024
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром