«Жадан і собаки» зустрілися у Рівному з травмованим військовим та присвятили йому пісню

29 Січня 2023, 11:41
Зустріч у Рівному 1030
Зустріч у Рівному

Колишній військовий Андрій Луньов отримав кульове поранення у голову під час бойових дій на Донеччині у 2018 році. У бійця паралізована ліва частина тіла. Останні пів року він проходить реабілітацію на Рівненщині. 

Чоловік розповів Суспільному, як лікарняні клоуни «Червоні носи» здійснили одну з його мрій — прогулятися містом та потрапити на концентр гурту «Жадан і собаки».

Андрій Луньов родом із Харківщини. Після поранення Андрій лікувався у різних медичних закладах країни, та нині пів року проходить реабілітацію у лікарні в селі Дядьковичі. Захисник розповів, що давно мріяв хоча б просто прогулятися по Рівному.

«Розумієте, я вже довгий час, перебуваючи у лікарняних закладах... ну що я бачу, окрім світлих стін, білої стелі — нічого не бачу. А все одно хочеться вибратися серед людей», — каже Андрій.

Медична сестра Віта Лук'янчук пригадує, як дізналася про мрію Андрія. Тоді вона була на чергуванні та познайомила пацієнта з волонтером організації лікарняні клоуни «Червоні носи» Юрієм Яцюком.

«Я якось приходжу на чергування у палату й Андрій мені каже: «Іванівна, можна якось організувати поїздку у місто, просто погуляти?». Якраз Юра приїхав через певний час до діток. Кажу йому: «Зайди до Андрія, у нас є ще одне відділення». І так вони почали спілкуватися й сказали тоді, що він хоче в місто», — пригадала медсестра Дядьковицької лікарні.

Читайте також: Олександр Ірванець організував у Рівному допрем’єрні читання нової повісті у свій день народження

Разом із колегами лікарняний клоун організував для Андрія прогулянку містом та похід на піцу. Тоді захисник розповів, що хотів би потрапити на концерт гурту «Жадан і собаки», адже це харківський колектив.

«Андрій якось просто проговорився, що він хотів би на концерт — це теж, виявляється для нас не є проблемою. Подивилися, що буде концерт Сергія Жадана, а він якраз земляк Андрія», — розповів волонтер Юрій Яцюк.

24 січня «Жадан і собаки» зіграли концерт у Рівному. Під час нього фронтмен гурту присвятив пісню «Діти» для бійця. Сергій Жадан звернувся до Андрія публічно з такими словами:

«А ось і є Андрій, давайте ми його привітаємо, друзяки! Нам велика честь, що ти сьогодні на нашому концерті, що ти сьогодні з нами. Нам велика радість щось для тебе спеціально заспівати».

Після концерту Сергій Жадан з командою підійшли до Андрія, у них була можливість поспілкуватися. Чоловік розповів, що не очікував такого.

«Це настільки було несподівано, настільки круто, коли присвятили пісню. Я взагалі думав, що зіскочу із візочка. Дуже це було кайфово, емоційно, щоб за тисячу кілометрів зустріти земляків і ще й поспілкуватися. Я досі під такими враженнями, це такий кайф, це словами не передати», — сказав захисник.

Коментар
22/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром