В Україні створили сайт з базою вітчизняних фільмів

27 Січня 2023, 18:36
Фото ілюстративне 836
Фото ілюстративне

Український інститут у партнерстві з компанією usheru запустили сайт, який знайомить світового глядача з українським кіно.

Про це повідомили на сайті Українського інституту. 

На початку повномасштабної війни представники ірландської компанії usheru звернулися до Українського інституту з прагненням допомогти Україні у межах своєї компетенції – створення сайтів-агрегаторів для промотування фільмів різних країн. Результатом співпраці став сайт ukrainefilms.com, покликаний популяризувати український кінопродукт та ширше познайомити з ним міжнародну аудиторію.

«Війна в Україні завдала шкоди всім сферам українського життя, зокрема й кінематографу. Наша команда хотіла б трохи допомогти, тому ми долучилися до розвитку сайту, аби продемонструвати та просувати українську креативну галузь на світовій арені. Дивлячись українські фільми, глядачі усього світу можуть віддати шану українській культурі та підтримати кінопрофесіоналів. Перегляд фільмів ще ніколи не був таким змістовним!», — зазначив Олівер Феган, співзасновник та CEO usheru.

Сайт працює як агрегатор різних платформ і містить інформацію про понад 600 українських фільмів. Він знаходить, де можна подивитися той чи інший український фільм залежно від геолокації людини. Користувачам пропонують перегляд у кінотеатрах різних країн і міст, якщо йдуть покази стрічки; або ж онлайн, якщо вона є на VOD-платформах країни перебування. Наразі сайт працює у тестовому режимі.

«Ми почали обговорювати потенційну співпрацю з usheru ще минулого року. І ось, після декількох місяців роботи над проєктом, партнери створили, мабуть, одну з найширших баз українського кіно. Дякуємо компанії usheru за підтримку українського кіно та допомогу в реалізації проєкту. Адже саме зараз дуже важливо говорити про Україну зі світом усіма доступними методами. Робити це через кіно – універсально і зрозуміло», — наголосила Ірина Кипоренко, програмна менеджерка напряму кіно в Українському інституті.

Розробники переконані, що платформа сприятиме доступу до легального перегляду українського кіно з-за кордону.

Коментар
28/03/2023 Вівторок
28.03.2023
27.03.2023
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром