Луцький художник розписав шолом льотчика Вадима Ворошилова з позивним Karaya

26 Січня 2023, 20:15
Вадим Ворошилов (Karaya) у розписаному шоломі. Фото: Віктора Голікова 971
Вадим Ворошилов (Karaya) у розписаному шоломі. Фото: Віктора Голікова

Відомий художник з Луцька Андрій Присяжнюк зробив розпис на шоломі Героя України, льотчика Вадима Ворошилова з позивним Karaya.

Про це митець повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

Фото: Віктора Голікова

Читайте також: «Потяг до перемоги»: луцький художник розписав вагон

«Ми всі після 24 робимо незвичну нам роботу для підтримки наших героїв. Я ніколи не розписував дрібні деталі, але при потребі беруся за таку роботу. Все вийшло не з першого разу, але є результат», – йдеться у дописі.

Андрій Присяжнюк зобразив на шоломі зуби з великими іклами. Художник зазначив, що буквально фізично відчув неймовірно потужну енергетику від шолома в ході роботи. 

Андрій також розповів, що був радий познайомитися з льотчиком особисто та вдячний за можливість «доторкнутися до живої легенди».

Нагадаємо, що Вадим Ворошилов до Луцька разом з дружиною приїхав у 2018 році. Відтоді, як до міста перебазувалась 204-та Севастопольська бригада тактичної авіації. 12 жовтня 2022 року у небі над Вінничиною льотчик під час бойового завдання знищив п’ять ворожих дронів, а пошкоджений літак вивів за межі населеного пункту. 5 грудня президент України присвоїв Ворошилову звання Герой України. А мер Луцька Ігор Поліщук вручив Вадиму подяку міського голови.

Коментар
28/03/2023 Вівторок
28.03.2023
27.03.2023
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром