Книга Ukraїner очолила топ продажів на Amazon

24 Січня 2023, 16:31
Англомовна версія книги 398
Англомовна версія книги

Англомовна версія книги «Ukraїner. Країна зсередини» зайняла передову позицію серед «гарячих» релізів про історію України на платформі Amazon, хоч і вийде друком лише 16 лютого. 

Книга отримала назву «Inside Ukraine: A Portrait of a Country and its People» та вийде у британському видавництві Batsford. Наразі видання можна лише передзамовити. 

Видання міститиме понад 350 фотографій, а також QR-коди, за якими можна буде перейти на вебсайті Ukraïner та прочитати репортажі.

«Ця книжка потрапила до мене в руки як подарунок від української родини, яку я приймала у Лондоні. Мати та двоє дівчат їхали 30 годин, щоб дістатися до нас, автобусом, потягом до польського кордону, а потім літаком із Кракова. Вони не знали, що я книговидавчиня, і мій безпосередній інтерес був для них несподіванкою. Було очевидно і що їм потрібно поспати, і що книгу потрібно видати в англомовному світі. Вона була написана перед війною, і це чудовий портрет того, що означає бути українцем», – розповіла британська видавчиня Поллі Пауелл.

Україномовна версія книги вийшла друком у 2019 році. Це книжка за мотивами першої масштабної експедиції Украї­ною, яка тривала з літа 2016 до зими 2018 року й охопила всі історичні регіони — від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії. 

Нині є друга частина «Ukraїner. Країна зсередини 2», яку команда Ukraїner презентувала наприкінці 2022 року у різних містах України. Ця частина вийде в німецькому видавництві. Також ведуть активні переговори з британськими колегами.

Читайте також: «Країна зсередини»: Ukraїner презентували рівнянам книги про експедиції Україною

Нагадаємо, що ще однією новою роботою команди є видання Ukraine from above – це фотокнига англійською мовою, до якої увійшли знімки з квадрокоптера, зроблені Ukraїner протягом 6 років. Видавці переконані, що ця книга – чудовий спосіб подякувати багатьом іноземцям, які зараз допомагають Україні, волонтерять, служать в Збройних силах чи у будь-який спосіб підтримують нашу країну в боротьбі проти росії.

Читайте також: «Будинок зруйнований, але книжка вціліла»: команда Ukraїner побували у Луцьку

Коментар
Код блоку:
04/02/2023 П'ятниця
03.02.2023