Любко Дереш планує продати свої невідомі твори за донат для ЗСУ

«Свого часу один з романів я не дав до друку, бо він мені здався надто наївним (а ще мене відрадив від цього один колега-письменник). Зараз ці тексти звучать наївно і я, звісно ж, не думав про їх публікацію», – каже автор.
«З одного боку, 500 грн – цілком невеликий донат на ЗСУ. З іншого боку – у вас на руках був би ще майже ніким не читаний роман «того самого Дереша». З роману можна поржати – він місцями ну дуже наївний, стилізований під чисто Кінгівський горрор, але й ознаки постмодерні теж деякі має, ну і структура цілком бадьора, як на мене. Коротше кажучи, це було б видання чисто для фанів і, ще раз підкреслю, його мета – зібрати кошти для підтримки нашої армії», – поділився письменник.
- роман «Наркотичні рослини Східної Європи» – завершення тетралогії про Мідні Буки.
«Роман читав Роман Малиновський і казав, що наче непогано. Багато кровіщі, містики, еротики, контркультури, психоделу».
- роман «Як стати Богом і не заплакати».
«Це не зовсім «старий добрий Дереш», це його перехідна форма – базова, розширена версія «Голови Якова», більша за «Голову Якова» в десять раз».
«Роман читав Завен Баблоян і теж казав, що ніби непогано. Екс-барабанщик одного дуже відомого українського рок-гурту, котрий читав цей текст, а потім «Голову Якова», сказав приблизно таке: «Яким же треба бути жорстоким і безсердечним, щоб перетворити ТАКЕ на цей недомірок (тобто, «Голову Якова»)». Багато відвертої еротики, середньовічної містики (європейської та юкатанської), сексуальних неврозів, марудних сходжень з розуму і музики епохи раннього Відродження. Експерименти з формою і жанрами».
- оповідання лавкрафтіанського жаху з елементами наукової фантастики «Потойбічне», написане у 10-му класі.
«Страшне в хорошому сенсі».
- найперше «серйозне» оповідання жахів «Волосся», написане у 9-му класі.
«Реально страшне і при цьому миле».
«Останні два твори у мене збереглися в рукописному варіанті, надруковані на друкарській машинці. Імовірно, видання буде у вигляді сканів цих друкованих сторінок. Оповідання я б оцінював у 100 і 200 гривень, і видавав би накладом у 500 унікальних донатів», – розповів письменник.
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром