Школярі Закарпаття долучилися до творчого конкурсу «Я в безпеці з МВС»

17 Грудня 2022, 09:10
Школярі Закарпаття долучилися до творчого конкурсу «Я в безпеці з МВС» 791
Школярі Закарпаття долучилися до творчого конкурсу «Я в безпеці з МВС»

Учні п’ятих та шостих класів однієї зі шкіл Ужгорода взяли участь у всеукраїнському конкурсі малюнків. Діти творчо відобразили своє бачення власної безпеки під захистом поліції краю та правоохоронців усієї системи Міністерства внутрішніх справ України

Про це пише поліція Закарпаття.

Днями ювенали поліції обласного центру Закарпаття разом з учнями Ужгородської загальноосвітньої школи №6 долучилися до конкурсу на кращу творчу роботу – малюнок на тему «Я в безпеці з МВС». 

У такий спосіб школярі взяли участь у всеукраїнському конкурсі, розпочатому Міністерством внутрішніх справ України до Дня Святого Миколая.

Хлопці та дівчата радо долучилися до творчого заходу з поліцейськими, які часто відвідують навчальний заклад та спілкуються зі школярами про їх безпеку, захист своїх прав та проводять різноманітні пізнавальні заняття.

Кожен із учасників конкурсу індивідуально та по-особливому творчо підійшов до створення малюнку. Виконані фарбами, кольоровими олівцями та в техніці штрихування роботи, в яких діти візуалізували своє бачення захисту та безпеки з поліцейськими, ювенали передадуть спеціальній комісії МВС. Після завершення конкурсу кращі роботи до Дня Святого Миколая будуть відзначені приємними подарунками.

«Ми з колегами намагаємося якомога частіше проводити з дітьми час за творчими заняттями. Ці ж малюнки були для нас особливими. Адже вони віддзеркалюють те, заради чого ми працюємо, - захист, відчуття турботи та піклування», - зауважила начальник сектору ювенальної превенції поліції Ужгорода Тетяна Варга.

Коментар
29/02/2024 Четвер
29.02.2024
28.02.2024