Львівський органний зал розпочинає святковий різдвяно-новорічний сезон

04 Грудня 2022, 11:15
Різдво у Львові 184
Різдво у Львові

Грудень у Львівському будинку органної і камерної музики буде повний сюрпризів. Концерти в рамках органного фестивалю «Музика і війна», різноманіття програми, творів та виконавців з усіх точок нашої країни.

18 грудня до Львова на Органний фестиваль «Музика і війна» приїздить 17 виконавців з усієї України. Ця масштабна подія для концертного залу проводиться щорічно. Метою цьогорічного фестивалю «Музика і війна» стало проголошення того, що мистецтво в часи кризи може підтримати тих, хто цього потребує. Про це йдеться на сайті Львівської міськради.

З 1 грудня на відвідувачів чекає 15 концертів органної музики, та 16 виконавців з різних міст України. Валерія Балаховська, Володимир Кошуба, Ірина Калиновська, Ірина Харечко (Київ), Станіслав Калінін (Харків), Світлана Бардаус (Чернівці), Олена Удрас (Одеса), Наталія Молдован (Хмельницький), Ольга Чундак та Наталія Лендєл (Ужгород), Петро Сухоцький (Луцьк), Світлана Позднишева, Олена Мацелюх, Марк Новакович, Віталій Дворовий, Сергій Павлів (Львів).

14 грудня буде можливість почути містичні симфонічні полотна Шуберта, Ліста і Брукнера, які захоплюють своєю красою, у виконанні Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії. Дириґент - Іван Остапович.

Друга половина грудня означає свято. Різдво, Святого Миколая, Новий рік, а там ще й перемога не за горами.

Улюблені програми музики Вівальді «Пори року». 21 та 28 грудня у дуеті органа та скрипки почуємо усі настрої сезонів від великого італійського композитора.

22 грудня подаруйте собі казку, разом із симфонічним оркестром Луганської обласної філармонії, віджеєм Євгеном Червоним та музикою Едварда Гріга на симфонічному відеошоу «Пер Ґюнт».

23, 24 та 25 грудня у органному залі звучатиме «Різдвяна органна музика».

Перші два концерти зіграє органіст із Києва Володимир Кошуба. А на самісіньке Різдво чекаємо на солістку органного залу Надію Величко.

30 грудня можна буде почути улюблені колядки та святкові твори у виконанні Львівського муніципального хору «Гомін» та органістки Світлани Позднишевої. 

А перед самим Новим роком, 31 грудня о 15:00 готуються святкувати разом із солістами Органного залу та хором «Гомін», що створять теплу, по-справжньому сімейну атмосферу. 

 

Коментар
Код блоку:
04/02/2023 П'ятниця
03.02.2023