Визначили переможців літературного конкурсу «Молода КороНація 2022»

28 Листопада 2022, 18:42
«Молода КороНація 2022» 721
«Молода КороНація 2022»

Стало відомо, хто переміг у літературному конкурсі «Молода КороНація 2022».

Результатами конкурсу організатори премії поділилися на своїй сторінці у фейсбуці.

«Попри велику війну, яка щодня жахає новинами, відсутність світла, тривоги й обстріли, ви продовжуєте писати й вселяти віру в незламність українського слова, а, отже, й усієї України. Віримо, що ваші твори обов’язково знайдуть і видавців, і читачів! І щиро вітаємо в незламній коронаційній родині!» – йдеться у дописі.

У номінаціях здобули перемогу:

Молодь для молоді
  • Пісенна лірика: 3 премія — «Настане час», Валентина Градишин (Тернопільська обл., м. Почаїв)
  • Збірка віршів: 3 премія — «Відтінки», Єсенія Ковальова (Чернігівська обл., м. Остер)
  • Повість: 1 премія — «Людина щаслива», Дмитро Баштовий (м. Суми)
  • Новела: 2 премія — «Життя, Смерть і Душа», Квітослава Козицька (м. Львів); 3 премія — «Бібліотека», Єва Глюз (Львівська обл., с. Двірці)
  • Оповідання: 1 премія — «Тунель кохання», Олена Пилип (Закарпатська область, м. Тячів); 2 премія — «Прогулянка дощової днини», Софія Доліщан (Київ)
Молодь для дорослих
  • Роман: 2 премія — «Кисень», Марта Стоцька (м. Чернівці)
Дорослі для молоді – 16–21 рік
  • Збірка оповідань: 1 премія — «Скіф», Оксана Кириченко (м. Київ); 2 премія — «Жахні історії, підслухані в чорній кімнаті», Оксана Кириченко (м. Київ)
  • Кіносценарій: 3 премія — «Диво», Оксана Дуплій (м. Черкаси)
  • Оповідання: 1 премія — «Петрович», Сергій Лисенко (м. Черкаси); 2 премія — «Саша закохалась», Олена Скуловатова (Київська обл., с. Путрівка); 3 премія — «Остання спроба», Олена Скуловатова (Київська обл., с. Путрівка); 3 премія — «Під уламками будівельного сміття», Валентина Турчин (Київська область)
  • П’єса: 1 премія — «Дівчина в чоловічому монастирі», Оксана Дуплій (м. Черкаси)
  • Повість: 1 премія — «Тайммен», Дмитро Зіненко (Полтавська обл., м. Хорол)
  • Роман: 2 премія — «Світло незнищенне», Сергій Зінченко (Черкаська обл., с. Мельники); 3 премія — «Bleak Rose» (З прірви в безодню), Вікторія Кравченко (м. Кропивницький)
Дорослі для молоді – 12–15 років
  • П’єса: 3 премія — «Чотири лиха і одне диво», Юлія Єфанова (м. Київ)
  • Повість: 1 премія — «Сімейка геномів», Тарас Данилюк (Житомирська обл., м. Бердичів); 1 премія — «Кеди в небі», Віталіна Макарик (Волинська обл., м. Володимир); 2 премія — «Навіщо імпи псують світ», Анна Ратнікова (с. Новосілки)
  • Роман: 1 премія — «“Чорні бандани” проти академіків», Наталя Лапіна (м. Черкаси)

Спецвідзнаку за художнє осмислення теми Голодомору отримала повість «Борщ» Вікторії Дунь (м. Слов’янськ).

 

Коментар
Код блоку:
04/02/2023 П'ятниця
03.02.2023