Андрій Любка продає раритетні журнали з Залужним, аби зібрати гроші на авто для ЗСУ

21 Листопада 2022, 12:12
Андрій Любка 398
Андрій Любка
Закарпатський письменник та волонтер Андрій Любка продає 200 раритетних примірників журналів TIME з генералом Залужним на обкладинці, щоб придбати авто для ЗСУ.
 
Про це він повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.
«Дива стають реальністю, якщо за них беруться українці. У мене є друзі, до яких треба знайти правильний підхід. Наприклад, Олександр Сніданов. Сашко нудиться від буденних завдань, для його натури треба амбітні виклики й челенджі. Тож якби я йому сказав, що треба знайти журнали «Тайм» для волонтерських цілей, то він би, швидше за все, просто відмахнувся. Тому я сказав інакше: «Сашко, дуже шкода, але цей бомбезний жовтневий номер із Залужним на обкладинці знайти вже НЕМОЖЛИВО!!!» Це подіяло: Сашко почав мені доводити, що все можливо і загорівся ідеєю. А через два тижні написав, що підняв на ноги всю Європу і купив для нас ще 200 журналів Time власним коштом. Дякую, друже!», – йдеться у дописі Андрія Любки.
Тож волонтери продають «супер-пупер раритет» і збирають гроші на машини для ЗСУ. 
«До Нового року я поставив собі за мету купити 100 автівок для нашої армії (наразі купив уже 78). І мети досягну, бо я такий же запеклий, як і Сашко. Оскільки це вже абсолютно останні і фактично колекціонерські примірники, то й ціну ставимо відповідну – 2500 гривень. Зберемо разом ще пів мільйона гривень. Вперед!», – додає Любка.
Все, що потрібно зробити:
1) переслати кошти на волонтерський рахунок Андрія Любки:
Рахунок: 4149439022830743 (2500 гривень)
Paypal: [email protected] (60$ або 60€)
2) заповнити форму з даними про доставку;
3) очікувати свій примірник журналу.
Форма замовлення тут.
 

 

Коментар
Код блоку:
28/01/2023 П'ятниця
27.01.2023