Даймо відповідь християн-патріотів, – митрополит Михаїл про ракетні удари

12 Жовтня 2022, 09:09
Митрополит Луцький і Волинський 1849
Митрополит Луцький і Волинський
Митрополит Луцький і Волинський Михаїл звернувся до священнослужителів та парафіян із приводу масованих ракетних атак окупанта цими днями.
 
Про це повідомили на фейсбук-сторінці Волинської православної єпархії ПЦУ.
 
Архієрей зазначає, що і на передовій, і в глибокому тилу можуть відбуватися різні воєнні дії. Часто ворог має на меті не лише знищити наших захисників, техніку, інфраструктуру, а й посіяти паніку, дезорганізувати, зломити наш дух, аби ми впустили страх у серце. Як же слід поводитися при цьому віруючій людині? 
«Ми не повинні мати боязні перед окупантами і їхніми злодіяннями. Віруюча людина має тільки страх Божий. Православний християнин повинен також «віддавати кесарю кесареве», що зараз насамперед означає виконувати всі вимоги нашої державної влади. Якщо нам сповіщають, що під час повітряної тривоги потрібно ховатися, – треба так і робити, якщо закликають ощадити електроенергію – маємо так і чинити. Коли ж небезпеки обстрілів нема, приступаймо до роботи.», – каже Михаїл.
За словами митрополита, це найкращий засіб проти депресії, надмірних переживань, котрі тільки шкодять. Не цікавтеся безперестанними змінами поточних новин, особливо тими, що не стосуються безпосередньо нас. Довіряймо лише офіційним зведенням вістей, а не всіляким неперевіреним чуткам і домислам.
«Ми сьогодні дамо гідну відповідь ракетним ударам своєю сумлінною працею, своїм патріотичним стоянням, участю у волонтерстві, відгукуючись на всі запити наших воїнів. Але в першу чергу за них треба молитися, про них турбуватися, давати знати, що їх люблять, що їх чекають усіх. І так ми досягнемо перемоги. Перемога обов'язково буде за ними! Але ми хочемо, щоб вона не просто настала, а меншою кількістю загиблих, і щоб прискорити її завершення», – каже високопреосвященний.
Коментар
Код блоку:
04/02/2023 П'ятниця
03.02.2023