У Луцьку презентували роман волинської авторки «Порцелянова лялька»

19 Вересня 2022, 17:28
Наталія та Катерина Чайковські 846
Наталія та Катерина Чайковські

У Волинській обласній бібліотеці для юнацтва презентували новий роман луцької авторки Наталії Чайковської «Порцелянова лялька», який вийшов у видавництві «Нора-Друк».

Про це повідомили на сторінці книгозбірні 19 вересня.

Модерувала захід донька письменниці Катерина Чайковська у хабі «Мераба», де зібралися зібралися поціновувачі творчості письменниці.

«У книжці йдеться про життя, яке звернуло не в те русло. Про вміння пробачати. І про те, що не завжди потрібно все пробачати. Героїня книги Марта, яка пережила багато усього, одного разу вирішила дати своєму чоловікові другий шанс. Про наслідки, яких можна було уникнути, аби набралася сміливості і силу. Силу, яка живе в кожній з нас. Силу, яка проявляється в ті моменти, коли ми не завжди готові до наступних кроків. А потім… коли життя притискає до стіни, перекриває дихання і майбутнє перетворюється на чорну пляму, жінка ухвалює рішення», — розповіла письменниця.

Алла Єфремова, директорка бібліотеки, висловила щире захоплення талановитій авторці, яка є активною читачкою, подякувала за прихильність до книгозбірні, за можливість провести першу презентацію. Розповіла про власні емоції від прочитаних книг, побажала і надалі писати, видавати, пробуджувати нашу свідомість, жити тільки з позитивними емоціями.

Як зазначили в бібліотеці, було цікаве спілкування з присутніми: хто прочитав, обговорювали твір, а тих, хто не читав, інтригували, обговорювали, дискутували і розмірковували. 

Читайте такожУ Луцьку відкрили антикризовий хаб для переселенців-активістів

Катерина Чайковська
Катерина Чайковська

Коментар
Код блоку:
03/12/2022 Субота
03.12.2022
02.12.2022