У Рівному на мистецькій виставці збирали гроші ЗСУ

18 Серпня 2022, 12:37
Виставка в Рівному 396
Виставка в Рівному

У Рівному презентували мистецько-благодійний проєкт «Пейзажна лірика Костя Степанюка», де збирали кошти для ЗСУ.

Про це 17 серпня повідомив Рівненський краєзнавчий музей.

16 серпня в арт-ательє «Георгій Косміаді» Рівненський обласний краєзнавчий музей спільно з БО «Фонд Руєвит» презентували мистецько-благодійний проєкт «Пейзажна лірика Костя Степанюка», метою якого було зібрати кошти для розвідгрупи 45-ї бригади 4-го батальону ЗСУ на оптичні прилади — окуляри нічного бачення DIPOL D206 PRO та тепловізор Jahnke Thermal II.

Директор музею Олександр Булига привітав усіх з чудовою виставкою, а також відмітив, що роботи знаного майстра відомі не тільки в нашому місті, нашій країні, а й далеко за її межами. 

Володимир Шишкін, голова правління БО «Фонд Руєвит», розповів про діяльність організації, зазначивши, що це спільнота небайдужих громадян, які займаються різною благодійною діяльністю ще з 2014 року: збирають продукти харчування, тактичні речі, кошти, плетуть маскувальні сітки.

Художник Кость Степанюк, чиї роботи експонувалися в арт-ательє, розповів про себе, про свої роботи, про те, що живопис в його житті завжди на першому місці, хоча за професією він – різьбяр по дереву. 

Також під час заходу присутні прослухали виконання Анастасії Костюкович пісенних творів «У мене нема дому» і «Сила».

Запрошений до вітального слова був також і директор Олександрійського ліцею імені Андрія Мельника Володимир Федорась. Він також подякував автору за насолоду від споглядання полотен, поділився враженнями від виставки, а ще розповів про учнів Костянтина, серед яких і вихованці ліцею.

Читайте також: На Рівненщині вручили грамоти культурно-громадським діячам з нагоди Дня молоді

Коментар
Код блоку:
05/10/2022 Середа
05.10.2022
04.10.2022
03.10.2022