Медіа-кава: розігрують зустріч із журналісткою Мілою Роспопою

17 Серпня 2022, 13:42
Міла Роспопа 340
Міла Роспопа

У рамках волонтерського проєкту «Медіа-кава» розпочали благодійний аукціон за зустріч із журналісткою Мілою Роспопою.

Про це 17 серпня повідомили на фейсбук-сторінці «Медіа-кави».

«Я Міла, журналістка, котолюбка. Обожнюю «Володаря перснів», зворушливі історії про добро і котиків, і щоденну статистику втрат ворога. Каву не дуже люблю, але заради гарної справи готова і потерпіти. Завжди готова поговорити про щось кросіве і дивне. У мене стільки гарних історій, що не на одну каву вистачить», — каже Міла.

Зібрані кошти спрямують на допомогу бійцям Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Приєднатися до аукціону можна в коментарях під дописом «Медіа-кави».

Адміністратор «Медіа-кави» — Мирослав Ватащук, волинський журналіст та волонтер. Проєкт створений для спілкування за кавою з різними медійниками, а головне — для допомоги захисникам України.

Нагадаємо, нещодавно розігрували онлайн-зустріч із Олександром «Фоззі» Сидоренком та Олегом «Фаготом» Михайлютою, вокалістами гурту «ТНМК», Павлом Порицьким, співзасновником і актором театру «ГаРмИдЕр», та Сергієм Прилуцьким, білоруським літератором та перекладачем, менеджеркою гурту «Друга Ріка», літредакторкою Анною Пономарьовою, зіркою серіалу «Спіймати Кайдаша» Григорієм Баклановим, журналісткою Галиною Чоп, музикантом Валерієм Харчишиним, психологинею та поетесою Любавою Казмірчук, редакторкою та мовознавицею Ольгою Дубчак, з лідером гурту «Фіолет» Сергієм Мартинюком, співачкою та журналісткою Марією Таранко, блогером Тайлером Андерсеном, актором Сергієм Харченком, письменником Максом Кідруком, блогеркою Еммою Антонюк, художницею Марічкою Островською, письменником Євгеном Ліром, копірайтеркою Інною Небесною, музикантом Андрієм Самойлом, волонтеркою Юлією Бабій.

Коментар
Код блоку:
05/10/2022 Середа
05.10.2022
04.10.2022
03.10.2022