«Висловлюю повну повагу до Залужного та Зеленського», – Положинський

15 Серпня 2022, 16:05
Олександр Положинський 979
Олександр Положинський

Український музикант з Луцька Олександр Положинський, ексфронтмен гурту «Тартак», який зараз перебуває в лавах Збройних Сил України, поділився ставленням до Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного та Президента України Володимира Зеленського.

Такий допис він опублікував 15 серпня на своїй фейсбук-сторінці.

«1. Я, як громадянин України, висловлюю повну підтримку і повагу до нашого Головнокомандувача. Жодні інформаційні атаки не змінять моєї думки, я буду оцінювати діяльність нашого Головнокомандувача лише за результатами бойових дій у війні з ворогом, що напав на нашу країну. Якщо вороги держави або недобросовісні чиновники спровокують кризу у військовому керівництві країни, я буду захищати свою позицію як відповідальний громадянин.

2. Так само, висловлюю свою повагу до Президента та його діяльності під час війни з росією і готовий його підтримати в будь-яких рішеннях, навіть непопулярних, що направлені на перемогу над ворогом та об’єднання зусиль політичного та військового крила управління державою. Готовий пожертвувати своїм добробутом та комфортом задля досягнення спільної мети. Моя позиція незалежна від особистих політичних вподобань», — написав Олександр Положинський.

Цей текст є підтримкою допису військовослужбовця Валерія Маркуса, який у понеділок, 15 серпня, поділився своїми думками про «інформаційні вкиди про конфлікт між Президентом і Головнокомандувачем».

Валерій пише, що «певні важливі питання створення і формування полку вирішуються на рівні командування військ, в тому числі особисто з Валерієм Федоровичем, а деякі з не менш важливих питань вирішуються з чиновниками з команди Президента».

«І там і там ми відчуваємо повагу до нашої роботи, сприяння у швидкому вирішенні проблемних питань, підтримку і допомогу досвідом, де нашого власного досвіду не вистачає. В мене абсолютна повага, як до діяльності Головнокомандувача, так і до поточної діяльності Президента (підкреслюю поточної, бо в ретроспективі декількох останніх років неприємні питання до Президента є, і їх досить багато)», — каже Валерій Маркус.

Тому Валерій Маркус запропонував згодним з його думкою читачів опублікувати на своїй сторінці текст або відео, де потрібно вказати ті 2 пункти, якими скористався Олександр Положинський, підтримавши пропозицію Валерія.

«Можна назвати це флешмобом або будь-яким іншим модним словом, але для мене це аспект об’єднання українського народу. Ми підтримуємо не персоналії, а інституції», — Валерій Маркус.

Читайте також: Олександр Положинський отримав посвідчення волонтера

Коментар
Код блоку:
05/10/2022 Середа
05.10.2022
04.10.2022
03.10.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром