Медіа-кава: розігрують зустріч із музикантом Андрієм «Мухою» Самойлом

15 Серпня 2022, 13:24
Андрій Самойло 667
Андрій Самойло

У рамках волонтерського проєкту «Медіа-кава» розпочали благодійний аукціон за зустріч із музикантом з Луцька, колишнім учасником гурту «Тартак» та співзасновником гурту «Бумбокс» Андрієм «Мухою» Самойлом, який наразі співпрацює з Mari Cheba та гуртом «Mazepa».

Про це 15 серпня повідомили на фейсбук-сторінці «Медіа-кави».

«Вважаю, що в цей нелегкий для нашого народу і країни час, кожен має зробити свій внесок в майбутню перемогу. Тому приєднуюсь до цієї ініціативи і до зустрічі за чашкою кави. Разом до перемоги!» — каже Андрій.

Зібрані кошти спрямують на допомогу бійцям Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Приєднатися до аукціону можна в коментарях під дописом «Медіа-кави».

Адміністратор «Медіа-кави» — Мирослав Ватащук, волинський журналіст та волонтер. Проєкт створений для спілкування за кавою з різними медійниками, а головне — для допомоги захисникам України.

Нагадаємо, нещодавно розігрували онлайн-зустріч із Олександром «Фоззі» Сидоренком та Олегом «Фаготом» Михайлютою, вокалістами гурту «ТНМК», Павлом Порицьким, співзасновником і актором театру «ГаРмИдЕр», та Сергієм Прилуцьким, білоруським літератором та перекладачем, менеджеркою гурту «Друга Ріка», літредакторкою Анною Пономарьовою, зіркою серіалу «Спіймати Кайдаша» Григорієм Баклановим, журналісткою Галиною Чоп, музикантом Валерієм Харчишиним, психологинею та поетесою Любавою Казмірчук, редакторкою та мовознавицею Ольгою Дубчак, з лідером гурту «Фіолет» Сергієм Мартинюком, співачкою та журналісткою Марією Таранко, блогером Тайлером Андерсеном, актором Сергієм Харченком, письменником Максом Кідруком, блогеркою Еммою Антонюк, художницею Марічкою Островською, письменником Євгеном Ліром, копірайтеркою Інною Небесною.

Коментар
21/07/2024 Субота
20.07.2024
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром