Медіа-кава: розігрують зустріч із копірайтеркою Інною Небесною

09 Серпня 2022, 16:20
Інна Небесна 705
Інна Небесна

У рамках волонтерського проєкту «Медіа-кава» розпочали благодійний аукціон за зустріч із smm-спеціалісткою, копірайтеркою, контентменеджеркою Інною Небесною.

Про це 9 серпня повідомили на фейсбук-сторінці «Медіа-кави».

«За кавою можемо поговорити про бізнес онлайн. А якщо цього буде замало, розповім про те, як працює моделінг в Україні, про найцікавіший досвід фотосесій та чи можна стати Топ-моделлю, якщо тобі трошки за 25. Майже 8 років свого життя я працювала модельним агентом. Тому розмова обов'язково буде цікавою. Долучайся», — каже Інна.

Зібрані кошти спрямують на допомогу бійцям Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Приєднатися до аукціону можна в коментарях під дописом «Медіа-кави».

Адміністратор «Медіа-кави» — Мирослав Ватащук, волинський журналіст та волонтер. Проєкт створений для спілкування за кавою з різними медійниками, а головне — для допомоги захисникам України.

Нагадаємо, нещодавно розігрували онлайн-зустріч із Олександром «Фоззі» Сидоренком та Олегом «Фаготом» Михайлютою, вокалістами гурту «ТНМК», Павлом Порицьким, співзасновником і актором театру «ГаРмИдЕр», та Сергієм Прилуцьким, білоруським літератором та перекладачем, менеджеркою гурту «Друга Ріка», літредакторкою Анною Пономарьовою, зіркою серіалу «Спіймати Кайдаша» Григорієм Баклановим, журналісткою Галиною Чоп, музикантом Валерієм Харчишиним, психологинею та поетесою Любавою Казмірчук, редакторкою та мовознавицею Ольгою Дубчак, з лідером гурту «Фіолет» Сергієм Мартинюком, співачкою та журналісткою Марією Таранко, блогером Тайлером Андерсеном, актором Сергієм Харченком, письменником Максом Кідруком, блогеркою Еммою Антонюк, художницею Марічкою Островською, письменником Євгеном Ліром.

Коментар
Код блоку:
05/10/2022 Середа
05.10.2022
04.10.2022
03.10.2022