Медіа-кава: розігрують інтернет-зустріч із письменником Максом Кідруком

01 Серпня 2022, 10:27
Макс Кідрук 677
Макс Кідрук

У рамках волонтерського проєкту «Медіа-кава» розпочали благодійний аукціон за інтернет-зустріч із рівненським письменником Максом Кідруком.

Про це 1 серпня повідомили на фейсбук-сторінці «Медіа-кави».

«Просто процитуємо Вікі: український письменник, автор романів «Доки світло не згасне назавжди», «Де немає Бога», «Зазирни у мої сни», «Не озирайся і мовчи», «Жорстоке небо», «Твердиня», а також низки тревелогів. За освітою інженер-енергетик. Загалом побував більше ніж у 30 країнах, серед яких Танзанія, Мексика, Еквадор, Перу, Китай, Чилі, Бразилія, Ангола, Намібія, Нова Зеландія та інші», — йдеться в дописі.
«Погодився долучитися до проєкту «Медіа-кава», бо треба всіма можливими засобами підтримувати армію. Чому підтримувати? Бо нічого важливіше армії у нас зараз немає», — каже Макс Кідрук.

Від адміна: смакування кавою, як у часи карантину, дистанційно і з допомогою месенджерів та інтернету, у зручні для обох учасників день та час.

Зібрані кошти спрямують на допомогу бійцям Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Читайте також: Макс Кідрук завершив перший роман із циклу «Нові Темні Віки»

Приєднатися до аукціону можна в коментарях під дописом «Медіа-кави».

Адміністратор «Медіа-кави» — Мирослав Ватащук, волинський журналіст та волонтер. Проєкт створений для спілкування за кавою з різними медійниками, а головне — для допомоги захисникам України.

Нагадаємо, нещодавно розігрували онлайн-зустріч із Олександром «Фоззі» Сидоренком та Олегом «Фаготом» Михайлютою, вокалістами гурту «ТНМК», Павлом Порицьким, співзасновником і актором театру «ГаРмИдЕр», та Сергієм Прилуцьким, білоруським літератором та перекладачем, менеджеркою гурту «Друга Ріка», літредакторкою Анною Пономарьовою, зіркою серіалу «Спіймати Кайдаша» Григорієм Баклановим, журналісткою Галиною Чоп, музикантом Валерієм Харчишиним, психологинею та поетесою Любавою Казмірчук, редакторкою та мовознавицею Ольгою Дубчак, з лідером гурту «Фіолет» Сергієм Мартинюком, співачкою та журналісткою Марією Таранко, блогером Тайлером Андерсеном, актором Сергієм Харченком. 

Коментар
Код блоку:
15/08/2022 Понеділок
15.08.2022
14.08.2022