Медіа-кава: розігрують інтернет-зустріч із актором Сергієм Харченком

29 Липня 2022, 14:10
Сергій Харченко 1442
Сергій Харченко

У рамках волонтерського проєкту «Медіа-кава» розпочали благодійний аукціон за інтернет-зустріч із актором кіно Сергієм Харченком.

Про це 29 липня повідомили на фейсбук-сторінці «Медіа-кави».

«За кавою можу розповісти багато чого цікавого про ватажка визвольного руху карпатських опришків Олексу Довбуша. Адже більше 5 років знімався у фільмі режисера Сергія Скобуна «Легенди Карпат», грав роль опришка Лелета. А ще можу поділитися таємницями зйомок кінокартини «Сторожова застава», українського пригодницького фільм-фентезі, знятого Юрієм Ковальовим за мотивами однойменного роману Володимира Рутківського. Як хімік за освітою, можу разом з вами «нахімічити» щось таке, що наблизить перемогу України! А як фотограф, можу зробити класну фотосесію, 50% гонорару піде на потреби ЗСУ», — каже Сергій.

Від адміна: смакування кавою у Чернівцях або ж, як у часи карантину, дистанційно і з допомогою месенджерів та інтернету, у зручні для обох учасників день та час.

Зібрані кошти спрямують на допомогу бійцям Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Приєднатися до аукціону можна в коментарях під дописом «Медіа-кави».

Адміністратор «Медіа-кави» — Мирослав Ватащук, волинський журналіст та волонтер. Проєкт створений для спілкування за кавою з різними медійниками, а головне — для допомоги захисникам України.

Нагадаємо, нещодавно розігрували онлайн-зустріч із Олександром «Фоззі» Сидоренком та Олегом «Фаготом» Михайлютою, вокалістами гурту «ТНМК», Павлом Порицьким, співзасновником і актором театру «ГаРмИдЕр», та Сергієм Прилуцьким, білоруським літератором та перекладачем, менеджеркою гурту «Друга Ріка», літредакторкою Анною Пономарьовою, зіркою серіалу «Спіймати Кайдаша» Григорієм Баклановим, журналісткою Галиною Чоп, музикантом Валерієм Харчишиним, психологинею та поетесою Любавою Казмірчук, редакторкою та мовознавицею Ольгою Дубчак, з лідером гурту «Фіолет» Сергієм Мартинюком, співачкою та журналісткою Марією Таранко, блогером Тайлером Андерсеном.

Коментар
Код блоку:
15/08/2022 Понеділок
15.08.2022
14.08.2022