Медіа-кава: розігрують інтернет-зустріч із блогером Тайлером Андерсоном

27 Липня 2022, 16:25
Тайлер Андерсон 1266
Тайлер Андерсон

У рамках волонтерського проєкту «Медіа-кава» розпочали благодійний аукціон за інтернет-зустріч із запорізьким блогером Тайлером Андерсоном (справжнє ім'я — Олексій Шкробинець).

Про це 27 липня повідомили на фейсбук-сторінці «Медіа-кави».

«Просто процитуємо Вікіпедію: український блоґер із Запоріжжя, який має три українськомовні ютуб-канали — Geek Journal, Тайлер Андерсон/Geek Journal та Тайлеруто», — йдеться в повідомленні.

Від адміна: смакування кавою, як у часи карантину, дистанційно і з допомогою месенджерів та інтернету, у зручні для обох учасників день та час.

Зібрані кошти спрямують на допомогу бійцям Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Приєднатися до аукціону можна в коментарях під дописом «Медіа-кави».

Адміністратор «Медіа-кави» — Мирослав Ватащук, волинський журналіст та волонтер. Проєкт створений для спілкування за кавою з різними медійниками, а головне — для допомоги захисникам України.

Нагадаємо, нещодавно розігрували онлайн-зустріч із Олександром «Фоззі» Сидоренком та Олегом «Фаготом» Михайлютою, вокалістами гурту «ТНМК», Павлом Порицьким, співзасновником і актором театру «ГаРмИдЕр», та Сергієм Прилуцьким, білоруським літератором та перекладачем, менеджеркою гурту «Друга Ріка», літредакторкою Анною Пономарьовою, зіркою серіалу «Спіймати Кайдаша» Григорієм Баклановим, журналісткою Галиною Чоп, музикантом Валерієм Харчишиним, психологинею та поетесою Любавою Казмірчук, редакторкою та мовознавицею Ольгою Дубчак, з лідером гурту «Фіолет» Сергієм Мартинюком., співачкою та журналісткою Марією Таранко.

Коментар
Код блоку:
15/08/2022 Понеділок
15.08.2022
14.08.2022