Imagine Dragons стали амбасадорами платформи UNITED24

23 Липня 2022, 14:37
FACEBOOK Imagine Dragons 1347
FACEBOOK Imagine Dragons

Американський музичний гурт «Imagine Dragons» став амбасадором української платформи UNITED24.

Про це 22 липня повідомили на телеграм-каналі президента України Володимира Зеленського.

«Легендарні Imagine Dragons стали амбасадорами платформи UNITED24. У 2018 році ви вперше відвідали нашу країну. У 2022-му продовжуєте робити максимум, щоб голос України звучав у всьому світі. Дякую вам за це!» — написав Володимир Зеленський.

Президент України зазначив, гурт просуватиме напрямок медичної допомоги. Спочатку вони підтримають збір на швидкі, який розпочала перша леді України Олена Зеленська. Imagine Dragons приєднаються до Андрія Шевченка, Еліни Світоліної та Лієва Шрайбера й популяризуватимуть напрям «Медична допомога».

«Сьогодні нам випала честь поспілкуватися із Президентом Зеленським про війну в Україні, яка відбувається саме зараз в країні, і ми були неймовірно розчулені. Ми раді бути амбасадорами UNITED24 — платформи збору коштів, створеної президентом, та зосередити свої зусилля на обізнаності та фінансуванні задля надання медичної допомоги прекрасним людям України», — прокоментували Imagine Dragons на своїй фейсбук-сторінці.

Читайте також«Обійми»: Coldplay виконав пісню Океану Ельзи під час концерту в Польщі

Довідково: United24 (укр. Об'єднані24) — глобальна ініціатива з підтримки України, запущена 5 травня 2022 року українською владою під час російсько-української війни. Мета — збір коштів на підтримку України.

Коментар
Код блоку:
07/12/2022 Середа
07.12.2022